Բ. Սահակյանը ընդունել է Ռոբերտ Նազարյանի պատվիրակությանը
Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 15-ին ընդունել է աշխատանքային այցով Արցախի Հանրապետությունում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի պատվիրակությանը` կառույցի ղեկավար Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ, հայտնեցին ԼՂՀ նախագահի մամլո գրասենյակից:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են հանրային ծառայությունների և տնտեսական մրցակցության կարգավորման ոլորտում երկու հայկական պետությունների համագործակցությանն առնչվող հարցեր:
Երկուստեք նշվել է փոխգործակցության հետագա ընդլայնման և խորացման անհրաժեշտությունը, ինչի համար ստեղծված են բարենպաստ պայմաններ:
Հանդիպմանը մասնակցում էին փոխվարչապետ, ֆինանսների նախարար Սպարտակ Թևոսյանը, Արցախի Հանրապետության հանրային ծառայությունները և տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Հակոբ Ղահրամանյանը:

On 15 June President Bako Sahakyan received members of the Public Services Regulatory Commission of the Republic of Armenia led by head of the structure Robert Nazaryan who arrived in Artsakh with a working visit.
Issues related to cooperation between the two Armenian states in the sphere of regulating public services and economic competition were discussed during the meeting.
Both sides noted that all the necessary conditions existed for further deepening and widening mutual cooperation.
Artsakh Republic vice-premier, finance minister Spartak Tevosyan, chairman of the Artsakh Republic State Commission on regulating public services and economic competition Hakob Ghahramanyan partook at the meeting.