Նրա նկատմամբ քրեական գործը կկարճվի։
«Դուք քաղաքական դիակ եք, ում հոգեհանգստին մենք ամեն օր ներկա ենք գտնվում»․ Ալեն Սիմոնյանը՝ ընդդիմությանը
Խորհրդարանի ղեկավարն անվանարկել է ընդդիմությանը։
Կոչ ենք անում ԵԽ գլխավոր քարտուղարին և Նախարարների կոմիտեին՝ հրատապ գործարկել կազմակերպության մեխանիզմները՝ Ադրբեջանին պատասխանատվության ենթարկելու համար․ Արցախի ԱԳՆ
«Ընդգծում ենք միջազգային մեխանիզմների կիրառմամբ Ստեփանակերտի և Բաքվի միջև խաղաղ երկխոսություն սկսելու վերաբերյալ բանաձևում հնչեցված կոչերը»:
Տեղի է ունեցել Նիկոլ Փաշինյանի հեռախոսազրույցը Վլադիմիր Պուտինի հետ։
Վստահ եմ, որ Ռուսաստանի օրինական իշխանությունները, հասարակության լայն շերտերի աջակցությամբ, կարողանալու են կայունացնել վիճակը։
24/06/2023 22:06
Իրանի ԱԳ նախարարը դատապարտելի է համարում արտաքին միջամտության ցանկացած փորձ՝ այլ երկրի ներքին գործերին
Հոսեյն Ամիր Աբդոլլահիանը վստահություն է հայտնել, որ Ռուսաստանի կառավարությունը և ինքը՝ Ռուսաստանը, կանցնեն ու կհաղթահարեն նաև այս փուլը։
24/06/2023 21:41
«Շրջվում ենք և վերադառնում դաշտային ճամբարներ»․ Պրիգոժին
Քիչ առաջ հայտնի դարձավ, որ Պրիգոժինն ընդունել է իրեն առաջարկված պայմանները։
24/06/2023 21:32
Դոնի Ռոստովում ՀՀ գլխավոր հյուպատոսությունը և Մոսկվայում ՀՀ դեսպանությունը շարունակում են պատասխանել ՀՀ քաղաքացիների բոլոր հարցումներին․ ԱԳՆ
Ըստ անհրաժեշտության, ՀՀ ԱԳՆ հանդես կգա լրացուցիչ հաղորդագրությամբ։
24/06/2023 21:22
Լուկաշենկոն Պուտինի համաձայնությամբ բանակցել է Պրիգոժինի հետ, «Վագներ»-ի հիմնադիրն ընդունել է իրեն արված առաջարկը
Լուկաշենկայի մամուլի ծառայությունն էլ հայտարարել է, որ այս պահին կա իրավիճակի կարգավորման տարբերակի ընդունելի նախագիծ՝ ներառող անվտանգության երաշխիքներ «Վագների» մարտիկների համար։
24/06/2023 21:12
«Հանրապետություն» կուսակցության Երևանի քաղաքապետի թեկնածուն
Արտակ Զեյնալյանը մասնակցելու է Երևանի ավագանու ընտրություններին։
24/06/2023 20:56
Ուկրաինայում Պրիգոժինի գործողությունները «լավ հնարավորություն» են համարում
Ուկրաինան մտածում է՝ ինչպես օգտվել դրանից։
24/06/2023 20:41
Բայդենը, Սունակը, Շոլցն ու Մակրոնը քննարկել են իրավիճակը Ռուսաստանում
Սպիտակ տունը հաղորդագրություն է տարածել։
24/06/2023 20:22
Փոխվել է վոլեյբոլի աշխարհի առաջնությունների անցկացման կարգը
Մասնակիցների ցանկը կընդլայնվի։
24/06/2023 20:04
ԵԽԽՎ-ն ՄՕԿ-ին կոչ է արել արգելել ռուս և բելառուս մարզիկների մասնակցությունը 2024 թվականի օլիմպիական խաղերին
Հայտարարություն է տարածվել։
24/06/2023 19:45
«Նիկոլի տխրահռչակ կառավարությունն անում է մի բան, որի համար արդեն կան իր կողմից հարուցված քրեական գործեր»․ Արտակ Զաքարյանը՝ ՀՀ ՊՆ-ին պատկանող 71 անուն գույքը վաճառքի հանելու գործընթացի մասին
Ինչո՞ւ է ընտրվել գույքերն օտարելու համար կադաստրային նվազագույն արժեքը։
24/06/2023 19:31
Առնո Բաբաջանյան փողոցում բախվել են «KamAZ»-ն ու «MAZ»-ը․ տուժած կա
Մոտոպոմպից առկա է վառելիքաքսուկային նյութի արտահոսք։
24/06/2023 19:16
Ես՝ որպես արցախցի, եթե իմանամ, որ հարվածը մեր վրա վերցնելով՝ կփրկենք Մայր Հայաստանը, այդպես էլ կանեմ, բայց պարզ է, որ մենք դոմինոյի առաջին քարն ենք. Տեր Ներսես քահանա Ասրյան
Արցախում կատարվողը համազգային հարց պետք է դառնա։
24/06/2023 19:04
Ռուսաստանն Արևմուտքին զգուշացրել է ստեղծված իրավիճակը չծառայեցնել իրենց ռուսատյաց նպատակների իրականացմանը
Ապստամբությունը ձեռնտու է Ռուսաստանի արտաքին թշնամիներին։
24/06/2023 18:50
Գովազդվող նիհարեցնող միջոցները վտանգավոր են առողջություն համար և մեծ ռիսկեր են պարունակում. Սննդաբան Վարդանուշ Պետրոսյան

Paruyr Hayrikyan is not happy with the resignation of Karen Karapetyan, as Hayrikyan believes he had a strong value system.
29/11/2011 12:13
Israeli army returned fire into Lebanon
Several rockets fired from southern Lebanon landed in northern Israel, the Israeli army has said.
ArmStateHydromet reports that the roads are ice-covered in Kajaran-Megri and Kapan-Tsav road passages, fog in Artik suburbs.
No precipitation expected in daytime in Yerevan, feeble snow possible in the evening in spots.
Soviet dictator Josef Stalin's daughter, has died. She was 85 of colon cancer Nov. 22 in Wisconsin.
US and EU on Monday urged Syria "to end violence immediately" and permit a peaceful and democratic transition of government.
Today Armenian Defense Minister Seyran Ohanyan received the EU Special Representative for South Caucasus and Crisis in Georgia Philippe Lefort.
From December 1 to 5 at the Yerevan Puppet theatre will be held the 8th “Woman” international film festival.
28/11/2011 18:27
Roman Simonyan training Banants-2 team
There have been changes in the staff of the “Banants-2” team. The team of “Banants-2” will start trainings under the supervision of Roman Simonian.
On November 28 at 00:00 public voting of "ArmNet Awards 2011"Panamanian Web contest has started and will last until December 3rd 18:00.
Armenian Foreign Minister Edward Nalbandian received EU Special Representative for the South Caucasus and the Crisis in Georgia Philippe Lefort.
28/11/2011 15:14
President Serzh Sargsyan received Philippe Lefort
Today President Serzh Sargsyan received the EU Special Representative for South Caucasus and Crisis in Georgia Philippe Lefort.
28/11/2011 14:04
UN calls on realizing industrial revolution
Industrial countries should make further commitments to reduce emissions of climate-changing greenhouse gases.
HTC EVO 3D, HTC TITAN, HTC Sensation, HTC Incredible S, HTC Desire S, HTC Radar and HTC Wildfire S smartphones are now available at VivaCell.
ArmStateHydroMet reports Berd-Chambarak highway is open now. All the ways in the country are being cleaned from the precipitations.
Today the weather in Armenia will be conditioned by cold front passing. Overcast, snow possible from time to time, wind up to 20 mps is possible.
28/11/2011 12:33
Mohammed Basindwa interim prime minister
Yemen's Vice-President Abdrabbuh Mansour Hadi has named a senior opposition figure, Mohammed Basindwa, as interim prime minister.
A rail convoy taking radioactive waste from a French reprocessing centre to storage in northern Germany,completed the rail stage of its journey Monday
Egyptians have begun voting in the first parliamentary elections since a popular uprising ended the 30-year rule of former president Hosni Mubarak.