Ամուսնալուծությունը Մադոննայի համար թանկ արժեցավ
Ամուսնալուծությունից հետո ամերիկյան պոպ-աստղ Մադոննան նախկին ամուսնուն` հայտնի կինոռեժիսոր Գայ Ռիչիին վճարել է 50-60 մլն ֆունտ ստերլինգ գումար: Այս մասին հայտնում է «ՍՄԻ» բրիտանական գործակալությունը` հղում անելով ԱՄՆ-ում Մադոննայի ներկայացուցիչ Լիզ Ռոզենբերգի տեղեկատվության վրա:
Ինչպես հայտնել է Ռոզեմբերգը, տրված գումարը ներառում է նաև զույգի` անգլիական Ուիլտշիր դքսության «Էշկոմբ-հաուս» կալվածքի կարողության արժեքը: Նա նաև նշել է, որ հնարավոր է, որ սա ամուսնալուծության ժամանակ ամուսիններից որևէ մեկի կողմից երբևէ վճարված ամենախոշոր գումարն է:
Մադոննայի ներկայացուցչի խոսքերի համաձայն` ամուսնալուծության ֆինանսական մասի գործընթացն ավարտված է, և այս պահին որոշվում է երեխաների խնամապահության հարցը:

Развод обошелся Мадонне в 60 млн. фунтов
После пазвода американская поп-звезда Мадонна выплатила экс-супругу известному кинорежиссеру Гаю Ричи сумму порядка 50-60 млн. фунтов стерлингов. Об этом сообщают британские СМИ со ссылкой на представительницу Мадонны в США Лиз Розенберг.
Как сообщила Розенберг, данная сумма включает в себя также стоимость имения пары «Эшкомб-Хаус» в английском графстве Уилтшир. Она отметила также, что, возможно, это самая крупная сумма, когда-либо выплаченная одним из супругов при разводе.
По словам представительницы Мадонны финансовая часть бракоразводного процесса завершена, и в данный момент решается вопрос опеки над детьми разведенных.