Դիմա Բիլանը որոշել է ամուսնանալ
Ռուսաստանյան հայտնի երգիչ Դիմա Բիլանը խոստովանել է, որ ամուսնանում է: Ըստ «Կոմսոմոլսկայա պրավդա» պարբերականի (kp.ru), երգիչը դեռ անցած տարի խոսք էր տվել, որ, եթե հաղթի Եվրատեսիլ 2008-ում` կամուսնանա: Եվ ահա, կարծես, նա մտադիր է կատարել իր խոստումը:
Դիմայի ընտրյալի անունը Լենա է: Նա ֆոտոմոդել է և աշխատում է Փարիզում: Սակայն, Բիլանի հետ ամուսնանալուց հետո, Լենան մտադիր է տեղափոխվել Մոսկվա: Բիլանը խոստովանել է, որ Լենայի հետ նախատեսում են ընդհանուր բիզնես հիմնել:
Ինչ վերաբերում է կայանալիք հարսանեկան հանդիսությանը, երգիչն ասել է, որ չի սիրում բազմամարդ հարսանիքներ և ցանկություն է հայտնել, որ իր հարսանիքը լինի համեստ:
Լենային` իր ապագա կողակցի կարգավիճակում ընտրելը Բիլանը բացատրում է այսպես. «Դա սրտի ընտրություն է: Լենան այն մարդն է, ով կարողացավ ինձ հասկանալ: Իսկ դա շատ կարևոր է: Ես նաև տեսնում եմ նրա մեջ շատ գեղեցիկ կնոջ:
Մտածում եմ նրա մասին ամեն օր ու հասկանում, որ Լենայի հետ ինձ հանգիստ է»:
Եվրատեսիլ 2008-ում հաղթած երգիչը հարցազրույցում նաև խոստովանել է, որ իգական սեռի ուրիշ ներկայացուցիչների հետ հարաբերությունները տևել են ամենաշատը մեկ տարի:

Dima Bilan is going to marry
Russian famous singer Dima Bilan confessed he is going to marry. Still last year the singer had promised to marry if he wins the Eurovision Song Contest 2008, Komsomolskaya Pravda (kp.ru) reports. Now he seems to be ready to fulfill his promise.
Dima’s future wife, Lena is a photomodel and works in Paris. However, after their marriage with Dima, Lena is going to move to Moscow.
As far as their coming wedding ceremony is concerned, the singer announced he doesn’t like crowded weddings and pledged his marriage to be humble.
Choosing Lena as his future wife Bilan explains as follows: «This is the choice of my heart. Lena is the person who can understand me. It is very important. I also see her as a beautiful woman. I think of her every day and I realize I feel comfortable with her».
The winner of the Eurovision Song Contest 2008 said that his relations with the other girls lasted as long as a year maximum.