Ռաուլը կդառնա «Ռեալի» փոխնախագահ
Մադրիդի «Ռեալի» նախագահի թեկնածու Ֆլորենտինո Պերեսը մտադիր է թիմի ավագ Ռաուլին առաջարկել ակումբի փոխնախագահի պաշտոնը: Հաղորդվում է, որ Պերեսը որոշել է նախընտրական արշավի ընթացքում հենվել փորձառու խաղացողների վրա:
Մասնավորապես` հարձակվող Ռաուլին հիշյալ թեկնածուն մտադիր է փոխնախագահ դարձնել այն բանից հետո, երբ նա կթողնի ֆուտբոլիստի կարիերան: Պերեսը ցանկանում է ակումբի համակարգում տեղ գտնել նաև Զինեդին Զիդանի համար: Այս մասին տեղեկացնում է “El Mundo Deportivo”-ն:
Հիշեցնենք, որ Ֆլորենտինո Պերեսն արդեն զբաղեցրել է մադրիդյան ակումբի նախագահի պաշտոնը: Հենց նրա ղեկավարության օրոք «Ռեալն» անվանվեց «տիեզերական թիմ»:
Պերեսը որոշեց իր թիմում հավաքել աշխարհի լավագույն ֆուտբոլիստներին: Նրա քաղաքականության արդյունքում «Ռեալում» հայտնվեցին Ֆիգուն, Զիդանը, Ռոնալդոն, Բեքհեմը և Օուենը:

«Real Madrid» president candidate Florentino Perez is going to nominate the team captain Raul Gonzalez as the Club vice president. Perez is reported to have arranged to be supported by leading players during his pre-election campaign.
Particularly, the candidate is ready to appoint Raul as Vice president only after the latter resigns as a football-player. Perez also wants to find a position for Zidane in the Club, Mundo deportive reports.
Remind that Florentino Perez has already assumed the Club President office. It was under him that «Real Madrid» was called a Universe team.
Perez decided to collect the world best football-players in the team. Due to his policy, Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham and Owen have joined the team.