«Օրանժ Հայաստան»-ը գնային պատերազմ չի հայտարարելու
«Ֆրանս-տելեկոմ» ընկերության հայաստանյան ներկայացուցիչ «Օրանժ Հայաստան»-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր էլ հավատարիմ մնաց ընկերության ռազմավարությանը և ամբողջությամբ չբացահայտեց, թե վերջի վերջո ե՞րբ է ընկերությունը մտնելու հայկական շուկա:
«Մինչև այս տարեվերջ կսկսենք գործունեությունը և ծառայություններ մատուցելը, բայց կոնֆիդենցիալ պատճառներով օրը չենք հայտնում: Ծրագիրը մնացել է նույնը, ոչինչ չի փոխվել»,- Aysor-ի հարցին պատասխանեց Բ. Դյութուան:
Նա շեշտեց, որ ոչ մի խնդիր չունեն իրենց մրցակիցների հետ, իսկ ընտրությունը հաճախորդներինն է:
«Կարծում եմ, որ մրցակիցները շատ ուժեղ են, բայց տեղ կա նորություն մտցնելու: Գներով չէ, որ մենք կփորձենք տարբերվել: Շատ այլ ձևեր կան նոր առաջարկների համար` առանց գնային պատերազմ հայտարարելու», - ասաց Բ. Դյութուան:

“Orange Armenia” not to declare a price war
Bruno Dyutua, the Director General of the “Orange Armenia” Company, the Armenian representative of “France Telecom”, today also kept to the strategies of the company and did not reveal when the company would enter the Armenian market.
“By the end of this year we will work and provide services, but the fixed day is not mentioned for confidential reasons. The scheme is the same, nothing is changed”, - answered B. Dyutua to Aysor.am.
He mentioned that they have no problems with the rivals, and the client is to make the choice.
“I think our rivals are very strong, but there is space for novelty. We are not going to be different with our prices. There are many other ways of making new offers without declaring a price war”,-said B. Dyutua.