Փոփոխություններ առաջնության խաղացանկում
Ինչպես տեղեկացրեց ՀՖՖ մրցումների կազմակերպման և անցկացման բաժինը, Հայաստանի բարձրագույն խմբի առաջնության խաղացանկում տեղի են ունեցել մի շարք փոփոխություններ:
20-րդ տուրի օգոստոսի 29-ին կայանալիք «Ուլիս»-«Բանանց» հանդիպումը Երևանի «Միկա» մարզադաշտի փոխարեն կանցկացվի օգոստոսի 30-ին, Երևանի «Հանրապետական» մարզադաշտում:
22-րդ տուրի «Ուլիս»-«Կիլիկիա» և 24-րդ տուրի «Ուլիս»-«Գանձասար» հանդիպումները Երևանի «Միկա» մարզադաշտի փոխարեն տեղի կունենան Երևանի «Հանրապետական» մարզադաշտում:
26-րդ տուրի «Ուլիս»-«Միկա» և 28-րդ տուրի «Ուլիս»-«Արարատ» հանդիպումները Երևանի «Միկա» մարզադաշտի փոխարեն կկայանա Երևանի «Նաիրի» մարզադաշտում:

Changes in the championship list
As the department of organizing and holding competitions of Armenian Football Federation informs several changes took place in the play list of the premier league.
The meeting between “Ulis” and “Bananc” in the 20th round, which was to take place on August 29 in “Mika” stadium, is moved on August 30 to “Republic” stadium in Yerevan.
The meetings of the 22nd and 24th rounds of “Ulis” - “Kilikia” and “Ulis”-“Gandzasar” will take place in the “Republic” stadium of Yerevan.
The 26th and 28th rounds of “Ulis” – “Mika” and “Ulis”-“Ararat” instead of “Mika” stadium will take place in “Nairi” stadium of Yerevan.