Փոփոխություններ առաջնության խաղացանկում
Ինչպես տեղեկացրեց ՀՖՖ մրցումների կազմակերպման և անցկացման բաժինը, Հայաստանի բարձրագույն խմբի առաջնության խաղացանկում տեղի են ունեցել մի շարք փոփոխություններ:
20-րդ տուրի օգոստոսի 29-ին կայանալիք «Ուլիս»-«Բանանց» հանդիպումը Երևանի «Միկա» մարզադաշտի փոխարեն կանցկացվի օգոստոսի 30-ին, Երևանի «Հանրապետական» մարզադաշտում:
22-րդ տուրի «Ուլիս»-«Կիլիկիա» և 24-րդ տուրի «Ուլիս»-«Գանձասար» հանդիպումները Երևանի «Միկա» մարզադաշտի փոխարեն տեղի կունենան Երևանի «Հանրապետական» մարզադաշտում:
26-րդ տուրի «Ուլիս»-«Միկա» և 28-րդ տուրի «Ուլիս»-«Արարատ» հանդիպումները Երևանի «Միկա» մարզադաշտի փոխարեն կկայանա Երևանի «Նաիրի» մարզադաշտում:

Изменения в таблице первенства по футболу
В турнирной таблице первенства высшей лиги по футболу произошел ряд изменений, сообщили в отделе организации и проведения соревнований Федерации футбола Армении.
Намеченная на 29-ое августа встреча 20-го тура «Улисс»-«Бананц» состоится 30-го августа на «Республиканском» стадионе Еревана вместо стадиона «Мика».
Встречи 22-ого тура «Улисс»-«Киликиа» и 24-го тура «Улисс»-«Гандзасар» пройдут на «Республиканском» стадионе Еревана вместо стадиона «Мика».
Встречи 26-го тура «Улисс»-«Мика» и 28-го тура «Улисс»-«Арарат» состоятся на ереванском стадионе «Наири» вместо стадиона «Мика».