Ռուսլան Ֆիլատովը` «Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի»-ի նոր գլխավոր տնօրեն
Այսօր «Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի» ՓԲԸ-ի մամլո ծառայությունը տեղեկացրել է, որ 2010 թ. հունվարի 1-ից ընկերության գլխավոր տնօրեն է նշանակվել Ռուսլան Ֆիլատովը:
Ռուսլան Ֆիլատովը ունի մեծ փորձ հեռահաղորդակցության ոլորտում: Նա գլխավորել է Dixis ընկերությունը, ինչպես նաև իր մասնագիտական ներդրումն է ունեցել մի շարք հայտնի ընկերություններում, մասնավորապես աշխատել է որպես ռուսաստանյան «Մեգաֆոն» բջջային օպերատորի գլխավոր տնօրենի տեղակալ, MCT Russia ընկերության առևտրային տնօրեն, ուկրաինական UMC բջջային օպերատորի մարքեթինգի գծով փոխտնօրեն:

Руслан Филатов стал директором «Армениан Дейтаком Компани»
Новым генеральным директором ЗАО «Армениан Дейтаком Компани» (ADC) назначен с 1-го января 2010 года Руслан Филатов, сообщает пресс-служба компании.
Руслан Филатов имеет большой опыт работы в сфере телекоммуникации. Он возглавлял компанию «Dixis», а также внес свой профессиональный вклад в ряд известных компаний, в частности работал заместителем генерального директора российского оператора сотовой связи «Мегафон», коммерческим директором компании «MCT Russia», заместителем директора по маркетингу украинского оператора сотовой связи «UMC».