Ռուսլան Ֆիլատովը` «Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի»-ի նոր գլխավոր տնօրեն
Այսօր «Արմենիան Դեյթաքոմ Քամփնի» ՓԲԸ-ի մամլո ծառայությունը տեղեկացրել է, որ 2010 թ. հունվարի 1-ից ընկերության գլխավոր տնօրեն է նշանակվել Ռուսլան Ֆիլատովը:
Ռուսլան Ֆիլատովը ունի մեծ փորձ հեռահաղորդակցության ոլորտում: Նա գլխավորել է Dixis ընկերությունը, ինչպես նաև իր մասնագիտական ներդրումն է ունեցել մի շարք հայտնի ընկերություններում, մասնավորապես աշխատել է որպես ռուսաստանյան «Մեգաֆոն» բջջային օպերատորի գլխավոր տնօրենի տեղակալ, MCT Russia ընկերության առևտրային տնօրեն, ուկրաինական UMC բջջային օպերատորի մարքեթինգի գծով փոխտնօրեն:

Ruslan Filatov:The new head of the“Armenian Datacom Company”
Today the press office of the “Armenian Datacom Company” informed that on January 1, 2010 the executive director of the company was appointed Ruslan Filatov.
Ruslan Filatov has a great experience in the telecommunication sphere. He has headed the company Dixis, has had his professional input in several famous companies, he has particularly worked as a deputy director of the “Megaphone” mobile operator in Russia, marketing director of “MCT Russia" company, marketing deputy director of UMC mobile operator in Ukraine.