Հայկական պատվիրակությունը` Կատալոնիայի բաց առաջնությունում
Հունիսի 10-ից 12-ը Իսպանիայի Բարսելոն քաղաքում տեղի է ունենալու դոմինոյի 7-րդ բաց համագումարը, որի ընթացքում կքննարկվեն զարգացման հետագա քայլերի վերաբերյալ հարցերը: Այս մասին մեր թղթակցին հայտնեցին մարզաձևի հայաստանյան ֆեդերացիայից: Համագումարին, ի դեպ, մասնակցելու են աշխարհի մոտ 40 երկրների ֆեդերացիաների ներկայացուցիչներ:
Տեղեկացնենք, որ համագումարի պատվիրակների թվում է նաև Հայաստանի դոմինոյի ազգային ֆեդերացիայի նախագահ Հայկ Բաղդասարյանը, իսկ հունիսի 13-ից 14-ը դոմինոյի մեր վարպետները կմասնակցեն Կատալոնիայի բաց առաջնությանը:

The Armenian Delegation in the open tournament of Catalonia
From June 10 to 12 in the Spanish Barcelona city will take place the 7th open conference of domino, during which will be discussed the further steps of development. On the conference will be present representatives from around 40 countries, informed the Armenian National Domino Federation to our reporter.
In the delegation of the conference is present also Hayk Baghdasaryan the chairman of the Armenian National Domino Federation, on June 13 – 14 our masters of domino will partake in the open tournament.