Ռուսաստանում ադրբեջանցին 12-ամյա տղայի է բռնաբարել
ՌԴ Վոլգոգրադի շրջանի Կալաչևսկի շրջանում իրավապահներին է դիմել մի կին` հայտնելով, որ իր 12-ամյա տղայի հանդեպ սեռական բնույթի բռնի գործողություններ են իրականացվել:
Ինչպես հաղորդում է «Բաքիլար.ազ»-ը, բռնաբարողի անձն արդեն պարզվել է. դա ծնունդով Ադրբեջանից` ՌԴ գումար աշխատելու նպատակով ժամանած տղամարդ է, ով միևնույն ժամանակ հանդիսանում է իրավապահներին դիմած կնոջ հարևանը:
Համաձայն տեղեկատվության, երեխան պատմել է, որ ադրբեջանցին նրան հրավիրել է իր սենյակ թեյ խմելու, այնուհետև պոռնոգրաֆիկ բնույթի տեսաերիզ է միացրել, իսկ վերջում կատարել է իր չարագործությունը` պղծելով երեխային:
Հանցանքը կատարելուց հետո ադրբեջանցին փախուստի է դիմել: Նրա հանդեպ հարուցված է քրեական գործ` ՌԴ ՔՕ 132 հոդվածի 4 մասի հատկանիշներով (սեռական բնույթի բռնի արարքներ):

An Azerbaijani raped a 12 year old boy in Russia
In Kalavchevski region of RF Volgograd a woman has applied the police stating that a sexual violation has been realized against her 12 year old son.
As the “Bakilar.az” reports the violator is found out, it is a man who is from Azerbaijan by birth and has arrived in Russian Federation to earn money, who is at the same time the neighbor of the woman who has applied the police.
According to the information the child has told that he has invited him to drink a cup of tea, then has turned on a pornographic videotape and at the end realized malfeasance, contaminating the child.