Կքննարկվեն ՀՀ ԱՕ հարկային օրենսդրության փոփոխությունները
Սեպտեմբերի 25-26-ը Ծաղկաձորում տեղի կունենա «Գործարարության աջակցության հիմնահարցերը» թեմայով սեմինար-խորհրդակցություն, որը կազմակերպում են ՀՀ առևտրաարդյունաբերական պալատը, ՀՀ Ազգային ժողովի տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովը, Գործարար կանանց աջակցման բիզնես-կենտրոն հիմնադրամը և «Ջի Էմ Ջի մեդիա գրուպ» ՍՊԸ-ն:
Ինչպես Aysor-ին հայտնեցին ՀՀ ԱԱՊ-ից, սեմինարի ընթացքում քննարկվելու են ՀՀ աշխատանքային օրենսգրքի հարկային օրենսդրության փոփոխությունները և լրացումները, կիրառման առանձնահատկությունները: Ընկերությունները հնարավորություն կունենան կլոր սեղանի շուրջ ներկայացնելու իրենց գործունեությունը:
Սեմինարին կմասնակցեն ԱԺ պատգամավոր, ԱԱՊ նախագահ Մարտին Սարգսյանը, ԱԺ պատգամավորներ, ԱԱՊ նախագահության անդամներ և մի շարք գործարարներ:

Tsakhkadzor to host business support seminar
A business support seminar is due between September 25 and 26 in Tsakhkadzor. The event has been organized by the Chamber of Commerce and Industry of Armenia, NA Standing Committee on Economic Affairs, Businesswomen Support Business-Center Foundation, and GMG Media Group.
The seminar will address the amendments and addenda to the tax legislation of the Labor Code of Armenia and the peculiarities of their use. The companies will have an opportunity to present their activities.
The seminar will be attended by member of Armenian parliament, Chairman of the Chamber of Commerce and Industry of Armenia Martin Sargsyan, members of Chamber presidium, businessmen.