Ռաֆայել Նազարյանը գլխավորեց Հայաստանի երիտասարդական հավաքականը
ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանի հրամանով Ռաֆայել Նազարյանը նշանակվել է Հայաստանի երիտասարդական հավաքականի մարզիչ: Այս մասին հայտնում է ՀՖՖ մամուլի քարտուղարությունը:
Ռաֆայել Նազարյանն ստեղծագործող ֆուտբոլիստ էր, և հույս ունենք, որ նրա ղեկավարությամբ երիտասարդական ընտրանու ֆուտբոլիստներն աչքի կընկնեն ոչ ստանդարտ մտածելակերպով, և այնպիսի նոր ֆուտբոլիստներ ի հայտ կգան, ովքեր կկարողանան համալրել Հայաստանի ազգային թիմը:
Հիշեցնենք նաև, որ Եվրոպայի 2013 թ. առաջնության ընտրական փուլի մեկնարկային խաղը մեր մինչև 21 տարեկանների թիմը կանցկացնի հունիսի 7-ին` Երևանում մրցակցելով Չեռնոգորիայի երիտասարդական հավաքականի հետ:

By the order of the chairman of the Armenian Football Federation Ruben Hayrapetyan, Rafael Nazaryan was appointed as a coach of the Armenian youth football team, the AFF press service informs.
Rafayel Nazaryan was a creative football player and we hope that the football players of the youth team will acquire a non standard way of thinking too and there will come out such football players who will be able to replenish the Armenian national team.
The first game of the European championship 2013 will be held on June 7 in Yerevan. The Yerevan football team is to play against the Montenegro team.