Սիլվեսթր Ստալոնեի որդին մահացած է գտնվել
Հայտնի կինոդերասան Սիլվեսթր Ստալոնեի որդին` Սենջը, երեկ մահացած է հայտնաբերվել Հոլիվուդի իր տանը, հայտնում լենտա.ռու(lenta.ru)-ն:
Ոստիկանության հաղորդած տվյալներով, մահացածի տանը կողոպուտի հետքեր չեն հայտնաբերվել: Մահվան բազմաթիվ վարկածներ են շրջանառվում, բայց ստույգ պատճառի մասին դեռևս ոչինչ չի հաղորդվում: Նրա փաստաբանը միայն հայտնել է, որ նա ուրախ, իր աշխատանքով շատ տարված մարդ է եղել և դեպրեսիա չի ունեցել:
Նշենք, որ Սենջ Ստալոնեն աշխատում էր կինոարտադրությունում որպես ռեժիսոր, դերասան, պրոդյուսեր, սցենարիստ: Նա Ս. Ստալոնեի և նրա առաջին կնոջ` Սաշա Չակի որդին էր:

Sylvester Stallone’s Son found dead
Sage Stallone, the 36-year-old son of Sylvester Stallone, was found dead Friday, leaving the actor grief-stricken, his publicist said.
Authorities were investigating Sage Stallone's death, but details were not immediately available.
"Sylvester Stallone is devastated and grief-stricken over the sudden loss of his son," publicist Michelle Bega said in a statement. "His compassion and thoughts are with Sage's mother, Sasha."
Los Angeles police said they were dispatched to investigate a death at a home on Mulholland Terrace around 2:15 p.m. but could not confirm the person's identity or offer details.