ՍԹԱՐ-ում` առցանց զանգ
ՍԹԱՐ առևտրային ցանցը, բարելավելով հաճախորդների սպասարկման որակը, թողարկում է նոր նախագիծ` «Առցանց զանգ» (Web call), հիմնվելով ՍԹԱՐ-ի արդեն իսկ գործող Թեժ գծի վրա:
«ՍԹԱՐ-ի Թեժ գիծը` ժամանակակից սարքավորումների կիրառմամբ, սկսել է գործել սույն թվականի մայիս ամսից, ինչը թույլ է տալիս առավել արդյունավետ սպասարկել հաճախորդների մեծ քանակ: Սակայն, մինչ այժմ սպասարկումն իրականացվում էր միայն հեռախոսակապի միջոցով: Իսկ այսօր` շնորհիվ «Առցանց զանգ» նոր ծառայության, մեր հաճախորդներն ընկերության կայքէջից (www.star.am), ինչպես նաև ֆեյսբուքի էջից կարող են կատարել անվճար ձայնային և տեսաձայնային զանգեր ՍԹԱՐ-ի Թեժ գիծ»,- ներկայացնելով նորամուծությունը, ասել է ՍԹԱՐ առևտրային ցանցի մարքեթինգի տնօրեն Մարիամ Հարությունյանը:
Նոր ծառայությունը հասանելի կլինի յուրաքանչյուր օր, ժամը 09:00-ից 21:00` համապատասխան Թեժ գծի աշխատանքային ժամերին, և հնարավորություն կտա ՍԹԱՐ-ին ավելի օպերատիվ արձագանքել հաճախորդների հարցերին և դիմումներին:
«Հաճախորդների հետ կապը, նրանց խնդիրների լուծմանն ու հարցերին արագ արձագանքը մեզ համար առաջնային հարցերից է: Այդ պատճառով, կարևոր ենք համարում ցանկացած ներդրում, որը կարող է դրական ազդեցություն ունենալ սպասարկման որակի բարելավման վրա»,- ասել է ՍԹԱՐ առևտրային ցանցի մարդկային ռեսուրսների բաժնի տնօրեն Մարիանա Էդիլյանը:

Improving customer service, STAR trade chain launches a new project Web call, on the basis of STAR Hot Line.
“STAR Hotline, with the appliance of modern technologies, has been operating since May of the current year, which enables us to more effectively serve large numbers of customers. But so far it's been implemented only via telephone service. Today, due to new “Web Calls” service our customers can make free audio and video calls to STAR's hotline directly from the company's official web site (www.star.am) and Facebook page (https://www.facebook.com/starsupermarket/app_209149122535956),” said marketing director of STAR trade chain Mariam Harutyunyan.
The new service will be available every day from 09:00 to 21:00, in accordance with Hot line working hours, and will enable STAR to more efficiently respond to customer questions and requests.
“Communication with customers, quick response to their problems and questions are of high priority for us. That is why we consider important any investment that can have a positive impact on improving service quality,” said HR Director of STAR trade chain Mariana Edilyan.