Արծրուն Հովհաննիսյան. Հայկական կողմը կորուստներ չունի
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած տեղեկությունների համաձայն՝ սահմանագծին տեղի ունեցած փոխհրաձգության արդյունքում ադրբեջանական բանակը կորուստ է գրանցել: Ըստ ադրբեջանական աղբյուրների՝ կորուստներ կան նաև հայկական կողմում:
Aysor.am-ի հետ զրույցում մեկնաբանելով այս տեղեկությունը՝ Պաշտպանության նախարարի մամուլի խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանը նշեց.
«Ադրբեջանական կողմի տարածած հաղորդագրությունը չի համապատասխանում իրականության: Հայկական կողմը կորուստներ չունի, սահմանում հարաբերական անդորր է, արտակարգ միջադեպեր չեն գրանցվել»:

Арцрун Ованнисян: Армянская сторона потерь не имеет
Согласно распространенным министерством обороны Азербайджана сведениям, сегодня в результате перестрелки на линии соприкосновения войск Азербайджана и Армении азербайджанская армия понесла потерю.
Пресс-секретарь министра обороны Армении Арцрун Ованнисян, комментируя в беседе с корреспондентом Aysor.am эту информацию, отметил, что она не соответствует действительности.
«Распространенное азербайджанской стороной сообщение не соответствует действительности. У армянской стороны нет потерь, на границе сравнительно спокойно, чрезвычайных инцидентов не зафиксировано», - сказал А.Ованнисян.