Արծրուն Հովհաննիսյան. Հայկական կողմը կորուստներ չունի
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած տեղեկությունների համաձայն՝ սահմանագծին տեղի ունեցած փոխհրաձգության արդյունքում ադրբեջանական բանակը կորուստ է գրանցել: Ըստ ադրբեջանական աղբյուրների՝ կորուստներ կան նաև հայկական կողմում:
Aysor.am-ի հետ զրույցում մեկնաբանելով այս տեղեկությունը՝ Պաշտպանության նախարարի մամուլի խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանը նշեց.
«Ադրբեջանական կողմի տարածած հաղորդագրությունը չի համապատասխանում իրականության: Հայկական կողմը կորուստներ չունի, սահմանում հարաբերական անդորր է, արտակարգ միջադեպեր չեն գրանցվել»:

Azerbaijan's Defense Ministry has spread information that the Azerbaijani side suffered today a casualty in the shooting on the line of contact of the armed forces of Armenia and Azerbaijan.
The spokesman for Armenian Defense Ministry Artsrun Hovhannisian told the correspondent of Aysor.am that the information does not correspond to reality.
“The information of the Azerbaijani side does not correspond to reality. The Armenian side did not suffer casualties. The situation at the border is relatively calm, no incidents have been reported,” A. Hovhannisian said.