Սոնա. Մաշայի ծնողներին էլ եմ խոստովանել, որ նա ոնց որ իմ երեխան լինի
«Մաշայի ձայնը լսելուց անմիջապես հետո` պտտվեցի ու հասկացա, որ նրան ճանաչում եմ ամբողջ կյանքում: Մաշայի ծնողներին էլ եմ խոստովանել, որ նա ոնց որ իմ երեխան լինի»,- այսօր լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ ասաց երգչուհի Սոնան:
Սոնայի հավաստմամբ` Մերի Մնջոյանի ձայնը ոչ միայն Հայաստանում, այլև արտերկրում մարդիկ լսելու են ու պարծենալու:
Նրա խոսքով` իր համար էլ զարմանալի էր, որ միայն ականջներով կարողացել է նման թիմ ընտրել, իսկ երբ ծանոթացել է նրանց հետ, հասկացել է, որ երջանիկ է նման թիմ ունենալու համար:
«Նախագծի մասնակիցները «Արմենիա» հեռուստաընկերության հետ պայմանագիր ունեն և մեկ տարի պետք է աշխատեն ըստ այդ պայմանագրի: Ես շարունակելու եմ աշխատել նրանց հետ, քանի որ նրանք նոր շունչ են հաղորդում իմ կյանքին»,- ասաց Սոնան:
Նշենք, որ ապրիլի 6-ին Սոնան Ծաղկաձորի «Գոլդեն Փելիս» հյուրանոցում հանդես է գալու տոնական համերգով, որի ընթացքում կատարելու է իր առաջին ու երկրորդ ձայնասկավառակների լավագույն երգերը:

Сона: Я и родителям Маши призналась в том, что она мне как дочь
«Сразу после того, как я услышала голос Маши, я повернулась и поняла, что знаю ее всю свою жизнь. Я и родителям Маши призналась в том, что она мне как дочь», - заявила сегодня в ходе встречи с журналистами певица Сона.
Она заверила, что голос Мери Мнджоян еще услышат, и им будут гордиться не только в Армении, но и заграницей. Певица отметила, что сама была удивлена тем, что только на слух смогла собрать такую команду, а когда познакомилась с ними, поняла, что счастливый человек.
«У участников проекта «Голос Армении» есть договор с телекомпанией «Армения» и они должны работать в течение одного года по этому договору. Я буду продолжать свою работу с ними, поскольку они придают моей жизни новый импульс», - сказала Сона.
Отметим, что 6 апреля Сона выступит в гостиничном комплексе «Голден Палас» в курортном городе Цахкадзор с праздничным концертом, в ходе которого прозвучат лучшие песни из двух дисков певицы.