«Ա. Մարտիրոսյանը ծեծի է ենթարկվել և տեղափոխվել ոստիկանություն»
ՀՀ ոստիկանությունը շուտով հայտարարություն կտարածի «Ժառանգություն» կուսակցության  փոխնախագահ Արմեն Մարտիրոսյանին ոստիկանություն բերելու և նրան արյունլվա անելու տեղեկատվության վերաբերյալ: Այս մասին Aysor.am-ի թղթակցին հայտնեցին ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի բաժնից:
Aysor.am-ի թղթակիցը փորձեց կապ հաստատել Ա. Մարտիրոսյանի հետ, սակայն նրա հեռախոսահամարին այլ մարդ պատասխանեց, ով չներկայացավ և նշեց, որ Ա. Մարտիրոսյանը կորցրել է իր հեռախոսը և ինքը պատրաստվում է նրան վերադարձնել այն:
Նշենք, որ մամուլում տարածված տեղեկատվության համաձայն` «Ժառանգության» փոխնախագահ Ա. Մարտիրոսյանին Բաղրամյան պողոտայի երթի մեջ դաժան ծեծի են ենթարկել և արյունլվա տեղափոխել են ոստիկանություն:

Армен Мартиросян избит и подвергнут приводу в полицию
Полиция Армении вскоре распространит заявление в связи с информацией о том, что вице-председатель партии «Наследие» Армен Мартиросян в результате столкновения с сотрудниками полиции получил телесные повреждения и доставлен в полицию. Об этом корреспонденту Aysor.am сообщили в пресс-службе Полиции Армении.
Корреспондент Aysor.am попытался установить связь с Арменом Мартиросяном, однако на звонок ответил другой человек, который, не представившись, отметил, что А.Мартиросян потерял телефон, и он собирается вернуть его владельцу.
Отметим, что согласно распространенным сведениям, вице-председатель партии «Наследие» Армен Мартиросян в ходе шествия по проспекту Баграмяна был жестоко избит, после чего с окровавленным лицом подвергнут приводу в полицию.
Напомним, Армен Мартиросян на предстоящих 5 мая выборах в Совет старейшин Еревана возглавляет список союза партий «Здравствуй, Ереван».