Նիկոլ Քիդմանին հեծանիվով վրաերթի են ենթարկել. Լուսանկարներ
Նյու-Յորքում Նիկոլ Քիդմանի հետ տհաճ դեպք է տեղի ունեցել: Calvin Klein-ի ցուցադրությունից հետո հյուրանոց վերադառնալու ճանապարհին 46-ամյա դերասանուհին ընկել է պապարացիներից մեկի հեծանիվի տակ:
Լուսանկարիչ Կարլ Վուն հեծանիվով մոտեցել է դերասանուհուն ու փորձել լուսանկարել, սակայն կորցրել է կառավարումն ու ընկել Քիդմանի վրա:
Ականատեսները ոստիկանություն ու շտապ օգնություն են զանգահարել: Բարեբախտաբար դերասանուհին վնասվածքներ չի ստացել:
Միջադեպից հետո Քիդմանը մեկ կոշիկով վերադարձել է հյուրանոց:
Դերասանուհուն բարկացել է միջադեպը և նա որոշել է դատի տալ պապարացիին, սակյան ոստիկանները հրաժարվել են գործ հարուցել` պնդելով, որ սովորական պատահար է, միևնույն ժամանակ խոստացել են տուգանել լուսանկարչին՝ հետիոտնի համար նախատեսված հատվածով երթևեկելու համար:

Николь Кидман попала под велосипед
Неприятный инцидент случился вчера с Николь Кидман в Нью-Йорке. Возвращаясь в свой отель после показа Calvin Klein на Неделе моды, 46-летняя актриса попала под велосипед папарацци.
Фотограф Карл Ву подъехал на велосипеде к актрисе и попытался сделать снимок, но потерял управление и упал прямо на неё.
На место происшествия была вызвана полиция и "Скорая помощь", однако никаких серьёзных травм у актрисы не обнаружено.
После того, как помощники помогли ей подняться, Николь, лишившись одной туфли, пошла в отель:
Николь Кидман ужасно рассержена произошедшим и намерена подать в суд на папарацци. Но полиция Нью-Йорка отказалась завести уголовное дело на фотографа, назвав наезд на звезду обычным происшествием, однако пообещала оштрафовать папарацци за езду на велосипеде по дорожкам для пешеходов. Об этом сообщает Womanews.ru.