Հայաստան-Բուլղարիա հանդիպման տոմսերի վաճառքը կսկսվի սեպտեմբերի 27-ից
Ինչպես հայտնի է, 2013 թ. հոկտեմբերի 11-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում տեղի է ունենալու Հայաստանի և Բուլղարիայի ազգային հավաքականների 2014 թ. Աշխարհի Գավաթի ընտրական հանդիպումը:
Ինչպես տեղեկացնում է ՀՖՖ պաշտոնական կայքը, վերոնշյալ հանդիպման տոմսերի վաճառքը կսկսվի սեպտեմբերի 27-ից, «Հանրապետական» մարզադաշտի հարևանությամբ գտնվող տոմսարկղերում, «Երևան Սիթի» և «Հյումել» խանութների ցանցերում:
Ավելացնենք, որ արևմտյան տրիբունայի մեկ տոմսն արժե 8000, արևելյան տրիբունայինը` 5000, իսկ հարավային և հյուսիսային տրիբունաներինը` 3000 դրամ:

Продажа билетов на матч Армения-Болгария начнется 27 сентября
Билеты на матч Армения-Болгария отборочного тура ЧМ-2014 поступят в продажу 27 сентября. Как сообщает пресс-служба Федерации футбола Армении, билеты болельщики смогут приобрести в центральной кассе ереванского «Республиканского» стадиона, в сетях магазинов «Ереван Сити» и «Hummel».
Напомним, 11 октября 2013г. на «Республиканском» стадионе им. Вазгена Саргсяна состоится отборочный матч ЧМ-2014 Армения-Болгария.
Цена билетов на южной и северной трибунах 3000 драмов, на восточной трибуне – 5000 драмов, на западной трибуне – 8000 драмов.