Բացահայտվել է Բիլ Քլինթոնի և Էլիզաբեթ Հյորլիի սիրավեպը. Լուսանկարներ
Անգլիացի լրագրողներին նոր տեղեկություններ են հայտնի դարձել ԱՄՆ նախկին նախագահ Բիլ Քլինթոնի սիրային հերթական պատմության մասին:
Daily Mail-ը հաղորդում է, որ մոտ 15 տարի առաջ, երբ Քլինթոնը դեռ նախագահ էր, ինտիմ կապ է ունեցել բրիտանացի դերասանուհի Էլիզաբեթ Հյորլիի հետ:
Թերթի տվյալներով՝ նրանց հարաբերությունները շարունակվել են շուրջ մեկ տարի: Հյորլին շտապել է հերքել այս լուրերը Twitter-ի իր միկրոբլոգում:
Գրեթե բոլորն են հիշում ԱՄՆ նախկին նախագահի և Սպիտակ տանը փորձաշրջան անցնող Մոնիկա Լևինսկու հետ կապված սկանդալայի պատմությունը: Սա սիրառատ նախագահի հերթական արկածն է` ըստ մամուլի:

СМИ обнародовали факт любовного романа Билла Клинтона и Элизабет Херли
Английские журналисты узнали подробности очередного любовного похождения 42-го экс-президента США Билла Клинтона.
Как сообщает Daily Mail, примерно 15 лет назад, то есть еще в бытность главой государства, Клинтон состоял в интимной связи с британской актрисой Элизабет Херли.
По данным газеты, их отношения продолжались около года. Впрочем, Херли все отрицает. Об этом она сообщила на своей страничке в Twitter.
Напомним, после громкой истории с практиканткой Белого дома Моникой Левински, Биллу Клинтону попытались объявить импичмент. Несмотря на ложь под присягой, он остался на своем посту до конца президентского срока.