«Օրենքով գող» Պզոյին Հայաստան մուտք գործելու համար վիզա անհրաժեշտ չէ
«Ժամանակը» գրում է. «Թեև երեկ տեղեկացրել էինք, որ ըստ տարածված լուրերի՝ ԱՄՆ-ում բնակվող «օրենքով գող» Արմեն Ղազարյանը՝ Պզոն, ՀՀ մուտքի վիզա է ստացել, սակայն «Ժամանակը» և՛ Վաշինգթոնում ՀՀ դեսպանությունից, և՛ Լոս Անջելեսում ՀՀ հյուպատոսությունից երեկ պարզեց, որ Արմեն Ղազարյան անունով անձից ՀՀ մուտքի վիզա ստանալու դիմում չի ստացվել:
Մեր աղբյուրները հուշեցին, որ նոր կարգի համաձայն, 2015-ի հունվարի 1-ից ԱՄՆ քաղաքացիների մուտքը ՀՀ իրականացվում է առանց վիզայի, իսկ Պզոն ՀՀ քաղաքացի է և նրան Հայաստան մուտք գործելու համար վիզա անհրաժեշտ չէ»:

Lord of the underworld Armen Ghazaryan does not need visa to visit Armenia
Zhamanak newspaper writes: “Yesterday we reported that rumors say that lord of the underworld Armen Ghazaryan, who resides in the United States, has been granted a visa to enter Armenia, but we found out from the Armenian Embassy in Washington and Consulate in Los Angeles that no visa application has been received from Armen Ghazaryan.”
The newspaper’s sources recall that from January 1, 2015 U.S. citizens can travel to Armenia visa-free, while Armen Ghazaryan is a citizen of Armenia, so he does not need a visa to travel to Armenia.