Վահե Էնֆիաջյանը չի բացառում Ծառուկյանի վերադարձի հնարավորությունը. ՀԺ
«Քաղաքականությունում երբեք և ոչինչ չի կարելի բացառել», - ԲՀԿ խմբակցության պատգամավոր Վահե Էնֆիաջյանը երեկ այսպես է պատասխանել «Հայկական ժամանակ»-ի հարցին, թե հնարավո՞ր է ԲՀԿ համագումարին հայտարարվի Ծառուկյանի վերադարձի մասին։
Ծառուկյանի վերադարձի դեպքում ինչո՞վ է զբաղվելու կուսակցության նախագահ  Նաիրա Զոհրաբյանը՝ հարցին Էնֆիաջյանը պատասխանել է, որ եթե նման իրավիճակ լինի, իրենք միասնական կգտնեն լավագույն լուծումը։
Թերթը հետաքրքրվել է նաև, թե երբ է հրավիրվելու ԲՀԿ-ի համագումարը։ Ի պատասխան՝ նա նշել է, որ հստակ օր դեռևս հայտնի չէ, որոշակի հստակեցումներ լինելուց հետո կտեղեկացնեն։

«Айкакан жаманак»: Ваге Энфиаджян не исключает возможность возвращения Царукяна в политику
В политике никогда нельзя ничего исключать, заявил накануне депутат парламентской фракции «Процветающая Армения» Ваге Энфиаджян в беседе с корреспондентом газеты «Айкакан жаманак», комментируя возможность объявления на съезде партии о возвращении в политику Гагика Царукяна.
На вопрос о том, в случае возвращения Царукяна чем будет заниматься председатель партии «Процветающая Армения» Наира Зограбян, Энфиаджян ответил, что в подобной ситуации совместными усилиями будет найдено лучшее решение.
Корреспондент издания поинтересовался также, когда будет созван съезд партии «Процветающая Армения». В ответ Ваге Энфиаджян заявил, что четкая дата пока неизвестна, и после ее уточнения об это сообщат дополнительно.