Մոուրինյոն մեկնաբանել է «Սուոնսիի» նկատմամբ արտագնա հաղթանակը
«Մանչեսթեր Յունայթեդի» գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյոն մեկնաբանել է «Սուոնսիի» նկատմամբ արտագնա հաղթանակը ֆուտբոլի Անգլիայի առաջնության 11-րդ տուրում, փոխանցում է «Чемпионат»-ը:
«Ես գոհ եմ: Այս 3 միավորները պետք էին մեզ: Խաղը հենց առաջին րոպեին հանգիստ ստացվեց մեզ համար: Կառավարում էինք հանդիպումը, պահպանեցինք կենտրոնացվածությունը և կատարեցինք խաղի ծրագիրը: Թիմը հիանալի խաղաց, և ես ուրախ եմ բոլոր խաղացողների համար: Այս հաղթանակը հավաքականների խաղերի համար ընդմիջման գնալու լավագույն միջոցն էր: Գիտեի, որ Իբրահիմովիչն ընդհատելու է առանց գոլերի շարքը: Խաղացողները հավատում են ինձ, իսկ ես՝ նրանց: Դա երբեք խնդիր չի եղել», - ասել է նա:

Моуринью прокомментировал выездную победу над «Суонси»
Главный тренер «Манчестер Юнайтед» Жозе Моуринью прокомментировал выездную победу над «Суонси» в рамках 11-го тура чемпионата Англии, передает «Чемпионат».
«Я доволен. Нам были нужны эти 3 очка. Матч с первой же минуты проходил для нас спокойно. Мы сохраняли концентрацию и четко выполнили план на игру.
Команда сыграла великолепно, и я рад за игроков. Эта победа – лучший способ уйти на перерыв, связанный с матчами сборных. Знал, что Ибрагимович прервет безголевую серию. Игроки верят в меня, а я - в них. Это никогда не было проблемой», - сказал он.