Կոնվերս Բանկը Առինջ Մոլի տարածքում գործարկել է «Կոտայք» մասնաճյուղը
«Կոտայք» մասնաճյուղի գործարկումը բանկի մասնաճյուղային ցանցի զարգացման և արդիականացման ծրագրի հերթական քայլն է: Այս մասնաճյուղի բացմամբ Հայաստանի խոշորագույն մանրամեծածախ առևտրի կենտրոնի՝ Առինջ Մոլի հաճախորդները և հարակից բնակավայրերի բնակիչները կարող են օգտվել ունիվերսալ բանկային ծառայությունների ողջ փաթեթից՝ ավանդ, վարկ, արտարժույթի փոխանակում, տեղական և միջազգային փոխանցումներ և այլն:
Տարածքում բանկը ձևավորվի հաճախորդների սպասարկման ենթակառուցվածքներ՝ բանկոմատների և բանկի վճարային տերմինալների ցանց:
Այս տարի նախատեսվում է գործարկել ևս 3 մասնաճյուղ, ինչպես նաև վերանորոգել և արդիականացնել Երևանում ու մարզերում գործող մասնաճյուղերից 6-ը:
«Կոնվերս Բանկում միշտ կարևորել են ծառայությունների հասանելիությունը և սպասարկման որակի և պայմանների բարելավումը: Այդ առումով տարածքների բարեկարգման ու մասնաճյուղերի ցանցի ընդլայնման աշխատանքները լինելու են շարունակական», - նշեցին բանկում:

Конверс Банк открыл филиал «Котайк» в торговом центре «Ариндж Молл»
Открытие филиала «Котайк» является очередным шагом в развитии и модернизации филиальной сети банка. Благодаря открытию этого филиала, посетители крупнейшего в Армении рознично-оптового торгового центра «Ариндж Молл» и жители близлежащих населенных пунктов могут пользоваться всем пакетом универсальных банковских услуг - депозитами, кредитами, обменом валюты, внутренними и международными переводами и т.д.
На территории филиала банком будут сформированы инфраструктуры обслуживания клиентов - сеть банкоматов и платежных терминалов.
В банке сообщили, что планируют открыть еще 3 филиала в этом году, а также отремонтировать и модернизировать 6 из филиалов, действующих в Ереване и регионах.
«Конверс Банк всегда придавал особую важность доступности услуг и улучшению качества и условий обслуживания. Поэтому работы, направленные на модернизацию филиалов и расширение филиальной сети, будут производиться непрерывно», - заявили в банке.