«Կոնվերս Բանկը» վերանայել է Ինտերնետ Բանկինգ ծառայության տրամադրման պայմանները. այսուհետ այն կտրամադրվի անվճար
«Կոնվերս Բանկը» վերանայել է Ինտերնետ Բանկինգ ծառայության տրամադրման պայմանները: Այսուհետ Բանկի գործող և նոր հաճախորդներին այն կտրամադրվի անվճար:
«Անվճար Ինտերնետ Բանկինգ ծառայության տրամադրումը «Կոնվերս Բանկի»՝ թվային ծառայությունների զարգացման և արդիականացման քաղաքականության շրջանակում հերթական քայլն է, որը Բանկի հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռում խնայել ժամանակը՝ բանկային գործարքներն իրականացնելով տնից կամ հարմար ցանկացած այլ վայրից : Ծառայությունը հասանելի է լինելու շաբաթվա բոլոր օրերին՝ ցանկացած ժամի»,-ասացին Բանկում՝ նշելով, հաճախորդների համար սպասարկման լավագույն պայմանների, ինչպես նաև օն լայն հարթակներում բանկային գործարքների անվտանգության ապահովումը Կոնվերս Բանկի առաջնահերթություններից է:
««Կոնվերս Բանկը» հաճախորդներին առաջարկում է օգտվել անվճար Ինտերնետ Բանկինգ ծառայությունից՝ երաշխավորելով բանկային գործարքների բարձր մակարդակի պաշտպանվածություն: Համակարգում տվյալները գաղտնագրվում են ներկայիս ամենաապահով 128-բիթ Secure Socket Layer(SSL) տեխնոլոգիայի միջոցով, իսկ համակարգ մուտք գործելն ու բազմազան գործարքների իրականացումը լրացուցիչ պաշտպանվում են անվտանգության սարքի օգտագործմամբ: Համակարգում կիրառվում են օն լայն համակարգերի համար նույնականացնող սարքերի արտադրության ոլորտի առաջատար VASCO Data Security ընկերության Digipass ընտանիքի սարքերը»,- եզրափակեցին Բանկում:
Նշենք, որ Converse Bank Ինտերնետ Բանկ համակարգը բանկային ծառայությունների հեռահար սպասարկման համակարգ է: Այն հնարավորություն է ընձեռում ինտերնետի միջոցով արագ և անվտանգ կառավարել ֆինանսները՝ ցանկացած պահի, ցանկացած վայրից, և ապահովում է բանկային ծառայությունների լայն շրջանակ: Համակարգը հնարավորություն է տալիս կատարել միջազգային և տեղական փոխանցումներ, արտարժույթի փոխանակում, վարկի մարում, ավանդի բացում, համալրում, կոմունալ վճարումներ և այն:

Конверс Банк предоставит услуги Интернет-Банкинг действующим и новым клиентам бесплатно
Конверс Банк пересмотрел условия предоставления услуги Интернет-Банкинг. Отныне данная услуга будет предоставляться действующим и новым клиентам Банка бесплатно.
“Предоставление бесплатной услуги Интернет-Банкинг является очередным шагом  в рамках в политики Конверс Банка по части развития и модернизации цифровых услуг, что позволяет клиентам Банка сэкономить время, совершая банковские транзакции дома или в любом другом удобном месте. Услуга будет доступна каждый день недели, в любое время”, - сообщили в Банке, добавив, что обеспечение лучших условий обслуживание клиентов, а также безопасности банковских транзакций на онлайн платформах является одной из первоочередных задач Банка.
“Конверс Банк предлагает клиентам бесплатную услугу Интернет-Банкинг, гарантируя высокий уровень защиты банковских транзакций. В системе данные шифруются с использованием наиболее безопасной на данное время технологии 128-битного шифрования Secure Socket Layer (SSL). Кроме того, вход в систему и совершение разнообразных транзакций дополнительно защищены посредством использования устройства безопасности. В системе применяются устройства Digipass компании VASCO Data Security, являющейся лидером в сфере производства идентифицирующих устройств для онлайн-систем”,- заключили в Банке.
Отметим, что система Интернет-Банкинг Конверс Банка – это система дистанционного обслуживания банковских услуг. Она позволяет быстро и безопасно управлять финансовыми средствами через Интернет, в любое время, в любом месте, а также предлагает широкий спектр банковских услуг. Система позволяет пользователям совершать внутренние и международные денежные переводы, обмен валюты, погашение кредитов, открытие и пополнение депозитов, коммунальные выплаты и т.д.