Կոնվերս Բանկն առաջարկում է ստացված արտարժույթը փոխանակել իր մասնաճյուղերում արտոնյալ՝ ավելի բարձր փոխարժեքով
Կոնվերս Բանկը գործարկել է Ակցիա՝ Բանկում գործող բոլոր արագ դրամական փոխանցումների համակարգերով (Կոնվերս Տրանսֆեր, Յունիստրիմ, Անելիք, Մանի գրամ, Ինտերէքսպրես, Բեստ) արտերկրից պարբերաբար գումար ստացող հաճախորդների համար:
«Արագ փոխանցումների համակարգերով պարբերաբար արտերկրից գումար ստացող հաճախորդներին Կոնվերս Բանկն առաջարկում է ստացված արտարժույթը փոխանակել իր մասնաճյուղերում արտոնյալ՝ ավելի բարձր փոխարժեքով:Մինչև հուլիսի 31-ը դոլարը կփոխարկվի Բանկում գործող կանխիկի առքի փոխարժեքից 1, եվրոն՝ 2 դրամով, իսկ ռուբլին՝ 10 լումայով ավելի բարձր փոխարժեքով», - հայտնում է բանկը՝ հավելելով, որ Ակցիայի շրջանակներում հաճախորդներին ԱրՔա կամ Visa Electron «Տրանսֆեր» քարտ է տրամադրվելու առանց սպասարկման վճարի:
Բացի այդ, Ակցիայի շրջանակներում «Converse Transfer» համակարգով արտասահմանից փոխանցումներ ստացած հաճախորդներին է առաջարկվելու մինչև 500 հազար դրամի չափով վարկային սահմանաչափ:
«Ակցայի ավարտից հետո Բանկի միջոցով «Converse Transfer» համակարգով արտասահմանից փոխանցում ստացած հաճախորդների համար կազմակերպվելու է խաղարկություն, որի ընթացքում խաղարկվելու են՝ երկու անձի համար ուղեգիր ԱՄԷ, iPhone7 և դրամական ու իրային շահումներ», - հավելում է բանկը:

Конверс Банк проводит акцию для всех клиентов, регулярно получающих денежные средства из-за границы
Конверс Банк проводит акцию для всех клиентов, регулярно получающих денежные средства из-за границы по всем системам быстрых денежных переводов, действующим в Банке (Конверс Трансфер, Юнистрим, Анелик, Мани Грам, Интерэкспресс, Бест).
«Клиентам, периодически получающим денежные средства из-за границы по системам быстрых денежных переводов, Конверс Банк предлагает обменять полученную валюту в своих филиалах по льготному, более высокому обменному курсу. До 31-ого июля доллар будет обмениваться по курсу на 1 драм РА, Евро – на 2 драма РА, а рубль – на 10 лум выше курса покупки наличными, действующего в Банке», - сообщили в Банке, добавив, что в рамках Акции клиентам будет предоставлена “Трансфер” карта АрКа или VISA Electron, без платы за обслуживание.
Кроме того, в рамках Акции клиентам, получившим денежные средства из-за границы по системе “Конверс Трансфер”, будет предложен кредитный лимит на сумму до 500 тысяч драмов РА.
«После завершения акции, для клиентов, получивших денежный перевод из-за границы по системе “Конверс Трансфер”, будет организован розыгрыш призов, во время которого будут разыгрываться путевка в ОАЭ для двух лиц, iPhone 7, а также денежные и товарные призы», - завершили в Банке.