Ֆլորենտինո Պերեսը «Ռեալի» ֆուտբոլիստներին խոստացել է 50 մլն եվրո Պրիմերայում և ՉԼ-ում հաղթելու համար
Մադրիդի «Ռեալի» ֆուտբոլիստները մեծ պարգևավճար կստանան, եթե կարողանան հաղթել Իսպանիայի առաջնությունում և Չեմպիոնների լիգայում, փոխանցում է Championat.com-ը հղում անելով Bernabeu Digital-ին:
«Արքայական ակումբի» նախագահ Ֆլորենտինո Պերեսը խոստացել է ֆուտբոլիստներին 50 մլն եվրո երկու մրցաշարերում հաղթելու դեպքում: «Սերուցքայինների» ղեկավարը հանդիպել է ավագ Սերխիո Ռամոսի և Մարսելոյի հետ:
Հաջողության հասնելու դեպքում 24 ֆուտբոլիստներից յուրաքանչյուրը և գլխավոր մարզիչ Զինեդին Զիդանը կստանան երկուական միլիոն եվրո:

Перес обещал игрокам «Реала» € 50 млн за победу в Примере и Лиге чемпионов
Футболисты мадридского «Реала» получат высокие премиальные, если сумеют добиться победы в чемпионате Испании и Лиге чемпионов, сообщает Championat.com со ссылкой на Bernabeu Digital.
Согласно информации источника, президент «Королевского клуба» Флорентино Перес обещал футболистам € 50 млн за победу на двух турнирах.
Глава «сливочных» встретился с капитанами команды Серхио Рамосом и Марсело Жуниором, подчеркнув важность победы на двух фронтах для истории клуба.
В случае успеха каждый из 24 игроков «сливочных» и главный тренер команды Зинедин Зидан получит по € 2 млн.