Բակո Սահակյանը մասնակցել է 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադի հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված միջոցառմանը
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարության և պաշտպանության բանակի բարձրագույն սպայական կազմի ուղեկցությամբ այցելել է Կենտրոնական պաշտպանական շրջանի` սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի անվան 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադ և մասնակցել զորամիավորման հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը, հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

Бако Саакян принял участие в мероприятии, посвященном 25-летию основания 8-й отдельной мотострелковой бригады
14/10/2017 12:26
Президент Республики Арцах Бако Саакян 14 октября посетил 8-ую отдельную мотострелковую бригаду имени спарапета Вазгена Саргсяна в Центральном оборонительном районе, сообщает пресс-служба президента Арцаха.
Президента Саакяна сопровождали высокопоставленные руководители республики и высший офицерский состав Армии обороны.
Отмечается также, что Бако Саакян принял участие в торжественном мероприятии, посвященном 25-летию основания войскового соединения.