«Ես շատ վատ եմ». Արմեն Ջիգարխանյանը՝ խոսելով ամուսնալուծության մասին, չի կարողացել զսպել արցունքները
Արդեն մի քանի օր ԶԼՄ-ներում քննարկում են Արմեն Ջիգարխանյանի և նրա երիտասարդ կնոջ՝ Վիտալինա Ցիմբալյուկ Ռոմանովսկայայի ընտանեկան դրաման:
Ավելի վաղ հաղորդվում էր, որ ամուսինները մտադիր են բաժանվել: Դերասանին մեկնաբանությունների համար դիմել են Անդրեյ Մալախովը և Դմիտրի Բորիսովը, ում նա պատմել է, որ երբեմնի սիրելի կնոջը գող է համարում և իսկապես մտադիր է բաժանվել, փոխանցում է news.mirtesen.ru-ն:
«Նա գող է, վատ մարդ է: Չեմ ուզում նրան տեսնել և ճանաչել»,- ասել է դերասանը:
«Человек и закон» հաղորդմանը տված հարցազրույցում Ջիգարխանյանը հերթական անգամ հաստատել է իր խոսքերը: Ըստ ամենայնի, արտիստի համար շատ ծանր է հասկանալը, որ իր ընտանիքը փլուզվում է, այդ պատճառով նա չի կարողացել արցունքները զսպել ընտանեկան դրամայի մասին խոսելիս:
«Անկեղծ և բաց եմ ասում՝ նրան տեսնել չեմ ուզում: Դա տխուր բան է, Աստված տա՝ դուք չհանդիպեք նման պատմությունների: Տեղի ունեցողը ես ավելի ուշ կկարողանամ գիտակցել, հիմա ինձ համար շատ ծանր է: Հնարավոր է՝ կյանքս այսքանով վերջանա»,- եզրափակել է արտիստը:

«Мне очень плохо»: Армен Джигарханян не смог сдержать слез, говоря о разводе с молодой женой
Уже несколько дней в СМИ обсуждают семейную драму Армена Джигарханяна и его молодой жены Виталины Цымбалюк-Романовской.
Ранее сообщалось, что супруги планируют развестись после полутора лет брака. За комментарием к Армену Борисовичу обращались Андрей Малахов и Дмитрий Борисов, которым он рассказал, что считает некогда любимую женщину воровкой и действительно планирует с ней расстаться, передает news. mirtesen.ru.
«Она воровка, она плохой человек. Не хочу ее видеть и знать»,- говорил он.
В интервью программе «Человек и закон» Джигарханян в очередной раз подтвердил свои слова. По всей видимости, артисту очень тяжело понимать, что его семья вот-вот разрушится, поэтому он не смог сдержать слез, говоря о семейной драме.
«Говорю вам честно и открыто, видеть ее не хочу. Это грустная вещь, дай вам бог, чтобы вас не коснулись подобные истории. Осознать произошедшее я смогу позже, сейчас мне очень тяжело. Возможно, жизнь моя на этом и закончится»,-  заключил артист.