Արմավիրի մանկապարտեզում անհայտ անձը բաց է թողել պատանդ վերցրած երեխաներին՝ իր մոտ թողնելով մեկին. Ընթանում են բանակցություններ (Լուսանկարներ)
30/10/2017 17:46
Արմավիր քաղաքում «Մանուշակ» մանկապարտեզում տեղի ունեցած արտակարգ դեպքից Aysor.am-ին նոր մանրամասներ են հայտնի դարձել: Մանկապարտեզ մտած անձը պատանդ վերցրած բոլոր երեխաներին բաց է թողել, բայց իր մոտ թողել է երեխաներից մեկին:
Այժմ դեպքի վայրում են իրավապահ մարմինների ներկայացուցիչները, ովքեր բանակցում են քաղաքացու հետ:
Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ մի քաղաքացի ներս է մտել Արմավիրի Բաղրամյան փողոցում գտնվող «Մանուշակ» մանկապարտեզ, որտեղ պատանդ է վերցրել աշխատակիցներին և երեխաներին։
Այս պահին դեպքի վայր են ժամանել Ոստիկանության, Ազգային Անվտանգության ծառայության և քննչական վարչության աշխատակիցները։

В Армавирской области неизвестный вошел в детсад и захватил в заложники детей
Уже более часа в Армавирской области создалась чрезвычайная ситуация. Неизвестный вошел в находящийся на ул. Баграмяна детский сад «Манушак» и взял в заложники воспитательниц и детей.
Aysor.am стали известны новые подробности о произошедшей в детском саду «Манушак» Армавирской области чрезвычайном происшествии. Вошедший в детсад и взявший в заложники детей неизвестный отпустил детей, однако оставил одного у себя.
Сейчас на месте происшествия находятся представители правоохранительных органов, которые ведут переговоры с гражданином.
Ранее сообщалось, что неизвестное лицо вошло в детский сад «Манушак», находящийся по ул. Баграмяна в Армавирской области, и взяло в заложники детей и сотрудников детсада.
В настоящее время на место происшествия прибыли сотрудники полиции, Службы национальной безопасности и следственного управления.