Հովիկ Աբրահամյանն անսպասելի այցելել է Սամվել Ալեքսանյանին պատկանող «Աստղիկ» բժշկական կենտրոն. «Հրապարակ»
01/11/2017 09:45
«Հրապարակ»-ը տեղեկացել է, որ նախկին վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն առողջական խնդիրներ է ունեցել և անսպասելի այցելել է Սամվել Ալեքսանյանին պատկանող «Աստղիկ» բժշկական կենտրոն։ Ողջ հիվանդանոցում արագ մոբիլիզացիա են հայտարարել, հիվանդներին հեռացրել են համապատասխան կաբինետներից, որ Արգամիչի բուժզննությանը ոչինչ չխանգարի։
Թերթի աղբյուրը նշել է, որ ճնշման հետ կապված խնդիր է եղել։ «Բոլոր ցուցանիշները շատ լավ էին, ոչ մի գանգատ չուներ, ընդամենը արյուն է հանձնել», - թերթի հետ զրույցում ասել է բժշկական կենտրոնի տնօրեն Ասատուր Ասատրյանը:

«Грапарак»: Овик Абраамян неожиданно посетил принадлежащий Самвелу Алексаняну медицинский центр «Астхик»
01/11/2017 10:46
Газета «Грапарак» пишет, что у бывшего премьер-министра Армении Овика Абраамяна возникли проблемы со здоровьем, и он неожиданно посетил принадлежащий Самвелу Алексаняну медицинский центр «Астхик».
«Во всей больнице была объявлена срочная мобилизация: больных удалили из соответствующих кабинетов, чтобы ничто не помешало медосмотру Овика Абраамяна. Наш источник отметил, что была проблема, связанная с давлением», - пишет газета.
Источник издание отметил, что у экс-премьера возникли проблемы с артериальным давлением. «Все показатели были в норме, никаких жалоб не было, он сдал только анализ крови», - сказал в беседе с корреспондентом газеты директор медицинского центра Асатур Асатрян.