Վարչապետը «China Construction First Group»-ի տնօրենի հետ քննարկել է ճանապարհաշինական ծրագրերը Հայաստանում
30/11/2017 18:37
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է «China Construction First Group» կորպորացիայի գլխավոր տնօրենի տեղակալ Վէյ Յանին, տեղեկացնում են Կառավարության լրատվական ծառայությունից:
Հանդիպմանը քննարկվել են Հայաստանում ճանապարհաշինության և ենթակառուցվածքների բարելավման ոլորտներում ընթացքի մեջ գտնվող և նախատեսվող ներդրումային ծրագրերում չինական կորպորացիայի ներգրավման հնարավորությունները:

Премьер Армении обсудил с представителем «China Construction First Group» программы дорожного строительства
30/11/2017 19:12
Премьер-министр Армении Карен Карапетян принял сегодня заместителя генерального директора корпорации «China Construction First Group» Вэй Яня, сообщает пресс-служба правительства Армении.
В ходе встречи обсуждались возможности участия китайской корпорации в реализуемых в сфере улучшения дорожного строительства и инфраструктур Армении текущих и предусмотренных инвестиционных программах.