Թաց չաղլիկ ամերիկուհին Էքստազի է հասցրել սոցցանցերի օգտատերերին (Տեսանյութ)
Ամերիկացի դիզայներ Գաբի Գրեգը լողազգեստների հավաքածու է ստեղծել գիրուկ կանանց համար: Նա նկարահանումներից առանձին լուսանկարներ և տեսագրություններ է ցուցադրել իր Instagram-ում, հայտնում է Lenta.ru-ն:
Նկարահանումները կատարվել են ջրվեժի դիմաց: Դրանց մասնակցել են մի քանի «plus-size» մոդելներ. նրանցից ոմանք ընձառյուծների պրինտով լողազգեստներ էին հագել Գրեգի նոր շարքից:
Դիզայները տեսա-բումերանգ է հրապարակել է այդպիսի մոդելներից մեկի մասնակցությամբ: Մեկնաբանները զմայլվել են աղջկանով:
«Նա սքանչելի է: Իսկական աստվածուհի է»,-նշել է օգտատերերից մեկը:
Մյուսները նրան անվանել են «լեդի-բոսս», իսկ շատ աղջիկներ, որոնք գրություններ են թողել Գրեգի էջում, հայտարարել են, որ իրենք նույնպես այդպիսի լողազգեստ են ցանկանում իրենց համար:

Мокрая толстая американка привела в экстаз пользователей сети (Видео)
Американский дизайнер Габи Грегг создала капсульную коллекцию купальников для полных женщин. Некоторыми снимками и видеозаписями со съемок она поделилась в своем Instagram, передает Lenta.ru.
Съемки проходили на водопаде. В них приняли участие несколько моделей plus-size, некоторые из них были одеты в слитные купальники с леопардовым принтом из новой линейки Грегг. Дизайнер опубликовала видеобумеранг с одной из таких моделей. Комментаторы пришли в восторг от девушки.
«Она восхитительна! Настоящая богиня!» — отметил пользователь. Другие назвали ее «леди босс», а многие девушки, подписанные на аккаунт Грегг, заявили, что тоже хотят такой купальник для себя.