Իգնատի Առաքելյանը հրաժեշտ է տվել ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության աշխատակազմին
Իգնատի Առաքելյանն այսօր հանդիպել է ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության աշխատակազմի հետ։ Նա շնորհակալություն է հայտնել ամբողջ աշխատակազմին շուրջ 1.5 տարվա արդյունավետ աշխատանքի համար՝ մաղթելով հետագա հաջողություններ։
Իգնատի Առաքելյանն ընդգծել է, որ նախարարության աշխատակազմն իր ողջ եռանդն ու ջանքերը ներդրել է գյուղատնտեսության զարգացման ծրագրերի մշակման և իրականացման համար՝ հույս հայտնելով, որ դրանք կլինեն շարունակական։
Նախարարության աշխատակիցներն իրենց հերթին շնորհակալություն են հայտնել նախկին նախարարին՝ կառավարման նոր մշակույթ ներդնելու և առողջ աշխատանքային մթնոլորտ ստեղծելու համար։

Игнатий Аракелян попрощался с сотрудниками Минсельхоза
Игнатий Аракелян встретился сегодня с сотрудниками министерства сельского хозяйства Армении. Он поблагодарил персонал ведомства за эффективную работу в течение около полутора лет, пожелав им дальнейших успехов.
Игнатий Аракелян подчеркнул, что аппарат министерства весь свой энтузиазм и усилия направил на разработку и реализацию программ развития сельского хозяйства, выразив надежду, что этот процесс продолжится.
Сотрудники министерства в свою очередь поблагодарили бывшего министра за внедрение новой культуры управления и создание здоровой рабочей атмосферы.