Նիկոլ Փաշինյանը ԱԺ շենքում է. կանցկացվեն բանակցություններ
Այս պահին ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ԱԺ շենքում է։ Նա կհանդիպի Արա Բաբլոյանի և պատգամավորների հետ։ Փաշինյանը ժամանեց ԿԳՆ նախարարի և ՀՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավարի հետ։
Մինչ վարչապետի ժամանելը, ԱԺ շենք մտան նաև առաջին փոխվարչապետ Արարատ Միրզոյանն ու ՀՀ տարածքային կառավարման և զարգացման նախարար Սուրեն Պապիկյանը։
Aysor.am-ի թղթակիցն ԱԺ-ից փոխանցում է, որ բանակցությունների սենյակ գնացին Ծառուկյան խմբակցության ներկայացուցիչներ Վահե Էնֆիաջյանը, Նաիրա Զոհրաբյանը, Միքայել Մելքումյանը և Գևորգ Պետրոսյանը։

Состоятся переговоры между Николом Пашиняном и депутатами парламента
Премьер-министр Армении Никол Пашинян проведет встречу в Национальном Собрании со спикером парламента Ара Баблояном и депутатами. Никол Пашинян пришел в парламент с министром образования и науки и руководителем Аппарата правительства Армении.
До премьер-министра в парламент пришли также вице-премьер Арарат Мирзоян и министр территориального управления и развития Сурен Папикян.
Как передает корреспондент Aysor.am из парламента, в зал для переговоров направились также представители фракции «Блок Царукян» Ваге Энфиаджян, Наира Зограбян, Микаел Мелкумян и Геворк Петросян.