Կոնվերս Բանկը՝ «Բորսայի լավագույն անդամ՝ ռեպո և սվոպ գործառնություններում»
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա»-ն և Հայաստանի կենտրոնական դեպոզիտարիան, ամփոփելով «Լավագույն անդամ 2017» մրցանակաբաշխության արդյունքները, Կոնվերս Բանկը  ճանաչել են լավագույնը` ռեպո և սվոպ գործառնություններում:
«Կոնվերս Բանկը «Բորսայի լավագույն անդամ` ռեպո և սվոպ գործառնություններ»» անվանակարգում հաղթող է ճանաչվում երրորդ տարին անընդմեջ՝ վերահաստատելով առաջատարի դիրքերը: Բանկի հերթական մրցանակը վկայում է բորսայական հարթակներում Բանկի ակտիվ գործունեության և թիմային արդյունավետ աշխատանքի մասին», - ասել են Կոնվերս Բանկում:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիայի լավագույն անդամ» մրցանակաբաշխությունն անցկացվում է արդեն իններորդ տարին:
Մրցանակակիրները որոշվում են՝ հաշվի առնելով «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա» հարթակներում կնքված գործարքների քանակը, ծավալը և արդյունավետությունը:

Converse Bank – “The Best Stock Exchange Member in Repo and Swap Operations”
NASDAQ OMX Armenia and the Central Depository of Armenia, summarizing the results of the “Best Member 2017” awards, have recognized Converse Bank as the best Stock Exchange member in repo and swap operations.
“Converse Bank becomes the winner in the nomination “Best Stock Exchange Member in Repo and Swap Operations” for the third year in a row, reaffirming its leading positions. This recurrent award to the Bank testifies to the Bank’s active role on the stock exchange platforms and efficient team work”, - they said at Converse Bank.
It should be mentioned that NASDAQ OMX Armenia’s Best Member Award is held for the ninth year already. The winners are determined based on the number, volume and efficiency of transactions concluded on NASDAQ OMX Armenia platforms.