Կոնվերս Բանկը՝ «Բորսայի լավագույն անդամ՝ ռեպո և սվոպ գործառնություններում»
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա»-ն և Հայաստանի կենտրոնական դեպոզիտարիան, ամփոփելով «Լավագույն անդամ 2017» մրցանակաբաշխության արդյունքները, Կոնվերս Բանկը  ճանաչել են լավագույնը` ռեպո և սվոպ գործառնություններում:
«Կոնվերս Բանկը «Բորսայի լավագույն անդամ` ռեպո և սվոպ գործառնություններ»» անվանակարգում հաղթող է ճանաչվում երրորդ տարին անընդմեջ՝ վերահաստատելով առաջատարի դիրքերը: Բանկի հերթական մրցանակը վկայում է բորսայական հարթակներում Բանկի ակտիվ գործունեության և թիմային արդյունավետ աշխատանքի մասին», - ասել են Կոնվերս Բանկում:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիայի լավագույն անդամ» մրցանակաբաշխությունն անցկացվում է արդեն իններորդ տարին:
Մրցանակակիրները որոշվում են՝ հաշվի առնելով «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա» հարթակներում կնքված գործարքների քանակը, ծավալը և արդյունավետությունը:

Конверс Банк – «Лучший участник биржи по части репо и своп операций»
«NASDAQ OMX Armenia» и Центральный Депозитарий Армении, подведя итоги премии «Лучший член биржи 2017 года», признали Конверс Банк лучшим членом Биржи по части репо и своп операций.
«Конверс Банк уже третий год подряд становится победителем в номинации «Лучший член биржи по части репо и своп операций», подтверждая свои лидирующие позиции. Очередная награда Банка свидетельствует об активной деятельности Банка на биржевых площадках и об эффективной командной работе», - отметили в Конверс Банке.
Премия «Лучший член NASDAQ OMX Армения» проводится уже девятый год.
Победители определяются с учетом количества, объема и эффективности транзакций, заключенных на платформах «NASDAQ OMX Армения».