Երևանում կրակոցներ են հնչել. բերման է ենթարկվել երեք անձ
Նոյմեբերի 23-ին Նորագավիթ-Արտաշատ խճուղում հնչել են կրակոցներ, ինչի հետևանքով բերման է ենթարկվել երեք անձ, տեղեկատվությունն Aysor.am-ի հետ զրույում հաստատեցին ոստիկանության լրատվական ծառայությունից.
«Նոյեմբերի 23-ին՝ ժամը 01։00-ին, ոստիկանություն ահազանգ է ստացվել, որով իրավապահները վիճաբանության կասկածանքով բերման են ենթարկել երեք անձի։ Պարզվել է, որ նոյեմբերի 22-ին՝ ժամը 23։00-ին, Արտաշատի խճուղում վիճաբանության ժամանակ դրա մասնակիցներից մեկն իր մոտ եղած գազային ատրճանակով կրակել է մյուսի ուղղությամբ, ինչի հետևանքով վերջինս ստացել է վնասվածքներ», - նշում են ոստիկանության լրատվական բաժնից։

В Ереване произошла стрельба, задержаны трое граждан
Сегодня, 23 ноября, на трассе Норагавит – Арташат произошла стрельба, трое граждан подвергнуты приводу, эту информацию Aysor.am подтвердили в пресс-службе полиции.
«23 ноября, в 01:00, в полицию поступило сообщение о стрельбе, в результате правоохранители подвергли приводу трех лиц по подозрению в драке. Выяснилось, что 23 ноября, в 23:00, на Арташатском шоссе во время спора один из участников выстрелил из газового пистолета в направлении другого, в результате чего последний получил травмы», - сообщили в пресс-службе полиции.