Պարոն Փաշինյան, «ափդեյթ» արեք Ձեր թիմը՝ Ձեր իսկ հաջողության համար. Սարգիս Գրիգորյան
Դերասան Սարգիս Գրիգորյանն անդրադարձել է վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանի կողմից նոյեմբերի 24-ին հրավիրված երևանյան երթին: Այդ առիթով նա իր ֆեյսբուքյան էջում գրառում է կատարել:
«Նոյեմբերի 24-ի քայլելու մասին...պ-ն Փաշինյան, ես՝ որպես ՀՀ քաղաքացի, ԻՄ ՔԱՅԼՆ արդեն արել եմ (ընտանիքով) ու շատ լուրջ եմ արել: Կարծում եմ՝ մնացած բոլոր քայլերն արդեն Ձեր և Ձեր ձևավորած թիմի հետ պիտի անեք... Ես ֆիտնեսի կարիք չունեմ, իմ անձնական մարզիչն իր գործը պրոֆեսիոնալ կատարում է... Հաջողություն եմ մաղթում քայլարշավին ու ակնկալում, որ բացի քայլելուց Հայաստանի Հպարտ քաղաքացիները նաև կլինեն արժանի այդ հպարտությանը...
P.S. պ-ն Փաշինյան, «update» արեք Ձեր թիմը Ձեր իսկ հաջողության համար և նաև ի շահ ՀՀ ապագայի», - գրել է դերասանը:
Հիշեցնենք, որ օրեր առաջ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան ուղիղ եթերի միջոցով տեղեկացրել էր, որ նոյեմբերի 24-ին համաերևանյան երթ է լինելու, որը սկսվելու է Նոր Նորք թաղամասից՝ Ռազմական ինստիտուտի դիմացի մայթից:

Господин Пашинян, сделайте в Вашей команде «update» для Вашего же успеха – Саркис Григорян
Актер Саркис Григорян обратился к организованному и.о. премьер-министра Николом Пашиняном 24 ноября шествию в Ереване. В этой связи Саркис Григорян сделал запись на своей странице Facebook.
«О шагании 24 ноября… г-н Пашинян, я как гражданин Армении, уже сделал СВОЙ ШАГ (с семьей) и сделал очень серьезно. Думаю, все остальные шаги уже должны сделать Вы и сформированная Вами команда… Я не нуждаюсь в фитнесе, мой персональный тренер прекрасно выполняет свое дело… Желаю успеха шествию и ожидаю, что кроме шагания Гордые граждане Армения будут также достойны этой гордости…
P.S. г-н Пашинян, сделайте в Вашейкоманде «update» для Вашего же успеха, а также во благо Армении», - написал актер.
Напомним, несколько дней назад Никол Пашинян сообщил в прямом эфире Facebook, что 24 ноября состоится общеереванское шествие, которое начнется в административном районе Нор Норк – напротив Военного института.