Լուսավոր Հայաստանն այլընտրանք չունի. Մանե Թանդիլյան
Հետհեղափոխական առաջին ընտրություններին դուք պատմական առաքելություն ունեք՝ ձևավորելու այն քաղաքական ուժերին, որոնք այսուհետ կառուցելու են Հայաստանը և դարձնելու երազանքի պետություն, քարոզարշավի մեկնարկին հայտարարեց «Լուսավոր Հայաստան» կուսակցության ներկայացուցիչ Մանե Թանդիլյանը։
«Մեզ համար մարդը գերակա արժեք է։ Մարդիկ մեր նպատակն են, Հայաստանում պետք է ապրեն այն քաղաքացիները, ովքեր կարողանում են աշխատանքի գնալ, վաստակել իրենց եկամուտները, ում պետք է պետությունն աջակցի արժանապատիվ ապրելակերպ կառուցելու համար», - հայտարարեց Մանե Թանդիլյանը։
Նրա խոսքով՝ «Լուսավոր Հայաստանն» է այն ուժը, որը ժողովրդի հետ միասին կարողանալու է կերտել, տանել երկիրը դեպի այդ ուղղությամբ։
«Մեր արհեստավարժ թիմը պատրաստ է այսօր և վաղը կառուցելու բարեկեցիկ և արժանապատիվ Հայաստան։ Լուսավոր Հայաստանն այլընտրանք չունի», - հայտարարեց Թանդիլյանը։

Bright Armenia party candidate Mane Tandilyan believes their party has no alternative
Armenian people have a historic mission to form political forces that will turn Armenia into a country of dreams, Bright Armenia party representative Mane Tandilyan said at election campaign in Yerevan today.
“A person is a supreme value. People are our goals. People in Armenia must be able to go to work, earn their income and the state must help citizens live dignified life,” Tandilyan stated, adding that Bright Armenia is the force that will help in building such state.
“Our skilled team is ready to build dignified and prosperous Armenia. Bright Armenia has no alternative,” Tandilyan stated.