Լուսավոր Հայաստանն այլընտրանք չունի. Մանե Թանդիլյան
Հետհեղափոխական առաջին ընտրություններին դուք պատմական առաքելություն ունեք՝ ձևավորելու այն քաղաքական ուժերին, որոնք այսուհետ կառուցելու են Հայաստանը և դարձնելու երազանքի պետություն, քարոզարշավի մեկնարկին հայտարարեց «Լուսավոր Հայաստան» կուսակցության ներկայացուցիչ Մանե Թանդիլյանը։
«Մեզ համար մարդը գերակա արժեք է։ Մարդիկ մեր նպատակն են, Հայաստանում պետք է ապրեն այն քաղաքացիները, ովքեր կարողանում են աշխատանքի գնալ, վաստակել իրենց եկամուտները, ում պետք է պետությունն աջակցի արժանապատիվ ապրելակերպ կառուցելու համար», - հայտարարեց Մանե Թանդիլյանը։
Նրա խոսքով՝ «Լուսավոր Հայաստանն» է այն ուժը, որը ժողովրդի հետ միասին կարողանալու է կերտել, տանել երկիրը դեպի այդ ուղղությամբ։
«Մեր արհեստավարժ թիմը պատրաստ է այսօր և վաղը կառուցելու բարեկեցիկ և արժանապատիվ Հայաստան։ Լուսավոր Հայաստանն այլընտրանք չունի», - հայտարարեց Թանդիլյանը։

Светлая Армения не имеет альтернативы – Мане Тандилян
На первых постреволюционных выборах у вас есть историческая миссия – сформировать политические силы, которые построят Армению и превратят ее в страну, о которой вы мечтали, заявила сегодня во время предвыборной кампании представитель партии «Светлая Армения» Мане Тандилян.
«Для нас человек – приоритетная ценность. Наша цель – люди и в Армении должны жить граждане, которые могут работать и зарабатывать, которым государство должно оказывать содействие для построения достойной жизни», - сказала она.
По ее словам, партия «Светлая Армения» – та сила, которая вместе с народом сможет повести страну в этом направлении.
«Наша профессиональная команда сегодня и завтра построит достойную Армению. Светлая Армения не имеет альтернативы», - сказала Мане Тандилян.