Դեկտեմբերի 9-ին պարզվելու է, որ նույնիսկ իրենց տնեցիք իրենց օգտին չեն քվեարկել. Փաշինյանի պատասխանն՝ Աշոտյանին
26/11/2018 15:54
Արթիկում մեկնարկել է «Իմ քայլը» դաշինքի նախընտրական քարոզարշավը։
ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար, «Իմ քայլը» դաշինքի առաջնորդ Նիկոլ Փաշինյանն անդրադարձավ ՀՀԿ փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանի հայտարարությանը, ըստ որի՝ դեկտեմբերի 9-ին Նիկոլ Փաշինյանին անակնկալ է սպասվում։
«Ես գիտեմ ինչ անակնկալ է սպասվում, դեկտեմբերի 9-ին պարզվելու է, որ նույնիսկ իրենց տնեցիք իրենց օգտին չեն քվեարկել, այ դա է պարզվելու դեկտեմբերի 9-ին», - ասաց Նիկոլ Փաշինյանը։

9 декабря выяснится, что даже члены их семьи за них не проголосовали – Никол Пашинян ответил Армену Ашотяну
26/11/2018 16:58
В Артике стартовала предвыборная агитация блока «Мой шаг».
И.о. премьер-министра, лидер блока «Мой шаг» Никол Пашинян обратился к заявлению заместителя председателя Республиканской партии Армена Ашотяна, согласно которому Никола Пашиняна и его команду ночью 9 декабря ожидает большой сюрприз.
«Я знаю, какой сюрприз ожидает, 9 декабря выяснится, что даже члены их семьи за них не проголосовали, вот что выясниться 9 декабря», - сказал Никол Пашинян.