«Հրապարակ».  Թե՛ նախկին, թե՛ ներկա իշխանությունները նախընտրում են նույն ֆիտնես ակումբը
«Հրապարակ» թերթը գրում է. ««Գոլդ Ջիմ» առողջարարական համալիրը թե՛ նախկին, թե՛ ներկա իշխանությունների նախընտրած ֆիտնես ակումբն է, որի կոլեկտիվը մեկ մարդու նման հեղափոխական է եղել: Համալիրի ծառայություններից օգտվում էր ԱԺ նախկին փոխխոսնակ Արփինե Հովհաննիսյանը` VIP փաթեթից, որի գինը 1 միլիոն 200 հազար դրամ էր:
4 տարի շարունակ նույն ակումբի «հաճախորդ» է եղել նաև քաղակտիվիստ, այսօր արդեն ԱԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը, որը պարապել է «հասարակ մահկանացուների» համար նախատեսված սրահներում, սակայն տևական ժամանակ է` շքեղ ծառայողական ավտոմեքենայով համալիր գնացող ԱԱԽ քարտուղարն արդեն օգտվում է թանկարժեք VIP փաթեթից՝ «սպա սրահներից դուրս չի գալիս»։ Եվ հեղափոխությանն ակտիվ մասնակցած կոլեկտիվը հիացած չէ դրանով»:

«Грапарак»: Как прошлые, так и нынешние власти предпочитают один и тот же фитнес-клуб
Газета «Грапарак» пишет, что спортивно-оздоровительный комплекс «Gold's Gym» –  фитнес-клуб, который предпочитают как прежние, так и нынешние власти и весь коллектив которого как один человек участвовал в революции. Услугами комплекса пользуется бывший вице-спикер парламента Арпине Ованнисян – VIP пакетом, стоимость которого составляет 1 млн. 200 тысяч драмов.
«Четыре года подряд «клиентом» этого же клуба был также гражданский активист, ныне секретарь Совета безопасности Армен Григорян, который раньше занимался в залах, предусмотренных для «обычных смертных». Однако приезжающий длительное время в комплекс на шикарной служебной машине секретарь Совбеза уже пользуется дорогими VIP пакетами, «не выходит из спа-салонов». И активно участвовавший в революции коллектив не в восторге от этого», - пишет газета.