Արցախում կայանալիք Անվտանգության խորհրդի նիստին ներկա է լինելու Նիկոլ Փաշինյանը
Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը մեկնելու է Արցախ, որտեղ կայանալու է Ազգային անվտանգության խորհրդի նիստը, Aysor.am-ի տեղեկությունը հաստատեցին կառավարության լրատվական ծառայությունից։
«Այո, նիստ նախատեսվում է վաղը, մանրամասների մասին հաղորդագրությամբ կտեղեկացնենք», - փոխանցեցին կառավարության լրատվական ծառայությունից։
Նշենք, որ մեր տեղեկություններով, Ստեփանակերտում կայանալիք Ազգային անվտանգության խորհրդի նիստում ներկա են լինելու երկու հայկական պետությունների բարձրաստիճան պաշտոնյաները, Արցախի պաշտպանական համակարգի վերնախավը։

Armenia’s PM to attend National Security Council session in Artsakh
Armenia’s Prime Minister Nikol Pashinyan will depart for Artsakh to attend the National Security Council’s session, government’s press service confirmed the information to Aysor.am.
“The session is due tomorrow, the details will be unveiled in press released to be issued later,” the press service reported.
According to Aysor.am’s information, the National Security Council’s session to be held in Stepanakert will be attended by leaders of the two Armenian states, high-ranking officials and Artsakh defense system elite.