Արմեն Սարգսյանն Արցախում կայանալիք ՀՀ Անվտանգության խորհրդի նիստին չի մասնակցի տեխնիկական պատճառներով
12/03/2019 12:08
ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանն Արցախում կայանալիք ՀՀ Անվտանգության խորհրդի նիստին չի մասնակցի տեխնիկական պատճառներով։
«Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը երեկ ուշ երեկոյան հրավիրվել է մասնակցելու այսօր Արցախի Հանրապետությունում կայանալիք Հայաստանի Հանրապետության Անվտանգության խորհրդի նիստին։
Սակայն տեխնիկական պատճառներով Հանրապետության նախագահը չի մասնակցի ԱԽ նիստին», - տեղեկացնում են նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից։

Armenia’s President not to participate in Security Council session in Artsakh due to technical reasons
12/03/2019 12:09
Armenian President Armen Sarkissian is not participating in the Security Council session in Artsakh due to technical reasons.
“President of Armenia Armen Sarkissian was invited to participate in Armenia’s Security Council session in Artsakh to be held today but the president will not participate in it due to technical reasons,” presidential press office reported.