Գլենդելի քաղաքապետ է ընտրվել Արա Նաջարյանը
ԱՄՆ Գլենդել քաղաքի քաղաքային խորհրդի նախագահ Արա Նաջարյանն ընտրվել է Գլենդելի քաղաքապետ: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, վկայակոչելով myglendalecitynews.org կայքը, Նաջարյանն այդ պաշտոնում կփոխարինի Զարեհ Սինանյանին:
Արա Նաջարյանը Գլենդելի քաղաքապետի պարտականությունները ստանձնում է 4-րդ անգամ: Առաջին անգամ նա Գլենդելի քաղաքապետի պաշտոնում ընտրվել է 2005 թվականի ապրիլին:
«Ես իսկապես շնորհակալ եմ քաղաքապետ աշխատելու հնարավորության համար: Ես սերտ համագործակցության հույս ունեմ իմ գործընկերների և քաղաքային խորհրդի աշխատակիցների հետ՝ Գլենդելը որպես յուրահատուկ վայր պահպանելու հարցում», - ասել է Նաջարյանը:

Ара Наджарян избран мэром Глендейла
Председатель городского совета американского города Глендейл Ара Наджарян избран мэром города. Как передает «Арменпресс» со ссылкой на сайт myglendalecitynews.org, Наджарян сменил в этой должности Заре Синаняна.
Ара Наджарян избирается мэром Глендейла уже в четвертый раз. Впервые он был избран на пост мэра города в 2005 году.
«Я действительно благодарен за возможность работать мэром. Я надеюсь на тесное сотрудничество с моими коллегами и сотрудниками городского совета в вопросе сохранения уникальности города Глендейл», - сказал Ара Наджарян.