«Ժամանակ». Համակարգը մաքրել ոչ միայն նախկին իշխանության հետ կապ ունեցող մարդկանցից, այլև անգամ նրանց ազգականներից
12/07/2019 09:40
«Ժամանակ» թերթը գրում է. ««Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության նախագահ ընտրված տարածքային կառավարման և զարգացման նախարար Սուրեն Պապիկյանը ակտիվորեն լծվել է իր կուսակցական պարտականությունների կատարմանը:
Նրա հանձնարարությամբ պետական կառավարման համակարգը համալրվում է կուսակցության անդամներով: Պապիկյանը հանձնարարել է պետական համակարգը մաքրել ոչ միայն նախկին իշխանության հետ կապ ունեցող մարդկանցից, այլև անգամ նրանց ազգականներից»:

«Жаманак»: Поручено очистить систему не только от людей, связанных с прежней властью, но даже от их родственников
12/07/2019 11:01
Газета «Жаманак» пишет, что председатель правления партии «Гражданский договор» и министр территориального управления и инфраструктур Сурен Папикян активно взялся за исполнение партийных обязанностей.
«По его поручению государственная система пополняется членами партии "Гражданский договор". Папикян поручил очистить государственную систему не только от людей, связанных с прежней властью, но даже от их родственников», - пишет газета.