«Հրապարակ». Արծրուն Հովհաննիսյանին կփոխարինի Նանա Գնդոյանը
«Հրապարակ» թերթը գրում է, որ իր տեղեկություններով՝ պաշտպանության նախարարության մամուլի խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանին փոխարինելու է արտակարգ իրավիճակների նախարարության մամուլի խոսնակ Նանա Գնդոյանը, որն այս պահին գտնվում է ֆիզարձակուրդում։
Թերթի հետ զրույցում Գնդոյանը չի հերքել փաստը․ «Ճիշտն ասած, ես դեռ չեմ կարող նման բան մեկնաբանել, որովհետև դեռ նման խոսակցություն ես չեմ ունեցել։ Եթե լինի, կիմանաք անպայման։ Ես չեմ կարող նման բան ասել, եթե նման բան լինի, բնականաբար, դա կհայտարարվի»։
Թերթը հիշեցնում է, որ Նանա Գնդոյանն աշխատել է ԱԻ նախարար Դավիթ Տոնոյանի հետ, իսկ Արծրուն Հովհաննիսյանը՝ նախկին իշխանության նախարարների՝ Սեյրան Օհանյանի, Վիգեն Սարգսյանի և հեղափոխությունից հետո՝ Դավիթ Տոնոյանի հետ:

«Грапарак»: Арцруна Ованнисяна заменит Нана Гндоян
Газета «Грапарак» пишет со ссылкой на свои источники, что пресс-секретаря министерства обороны Армении Арцруна Ованнисяна заменит пресс-секретарь МЧС Армении Нана Гндоян, которая сейчас находится в физотпуске.
В беседе с корреспондентом издания Нана Гндоян не опровергла этот факт: «Честно говоря, я пока не могу прокомментировать это, поскольку такого разговора пока не было. Если будет, обязательно узнаете. Я не могу сказать этого, если подобное будет, естественно, об этом объявят».
Издание напоминает о том, что Нана Гндоян работала в МЧС вместе с Давидом Тонояном, а Арцрун Ованнисян – с министрами бывшей власти – Сейраном Оганяном, Вигеном Саркисяном и уже после революции – с Давидом Тонояном.