Փաշինյանի ու «Սասնա Ծռերի» հանդիպումից հետո շատ բան կախված կլինի այս կառավարության եզակի պետական գործիչներից. Բեքարյան
06/09/2019 13:48
«Սասնա Ծռերի» հետ երեկվա հանդիպումով ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը սկսեց շատ վտանգավոր մեծ խաղ, Facebook-ի իր էջում գրել է վերլուծաբան Կարեն Բեքարյանը:
«Հայաստանի համար վտանգավոր: Հիմա արդեն շատ բան կախված կլինի Արթուր Վանեցյանից, Դավիթ Տոնոյանից և Զոհրաբ Մնացականյանից` այս կառավարության եզակի պետական գործիչներից: Աստված պահի մեր երկիրը», - նշել է Բեքարյանը:
Երեկ Փաշինյանի հետ են հանդիպել «Սասնա Ծռեր» կուսակցության ղեկավար կազմի անդամներ Ժիրայր Սեֆիլյանն ու Գարեգին Չուգասզյանը:
Factor.am-ի հետ զրույցում Սեֆիլյանն ասել էր, որ քննարկվել են որոշ մտահոգություններ: «Բոլորս նկատում ենք, թե հներն ինչպես են փորձում պատրաստվել ռևանշի: Մենք այն ուժն ենք, որ թույլ չենք տալու՝ տեղի ունենա այդ ռևանշը»:

После встречи Пашиняна и «Сасна црер» многое будет зависеть от единичных государственных деятелей этого правительства – Карен Бекарян
06/09/2019 15:45
Вчерашней встрече с представителями партии «Сасна Црер» Никол Пашинян начал очень опасную большую игру, написал на своей странице в Facebook политический деятель, аналитик Карен Бекарян.
«Опасную для Армении. Сейчас уже многое будет зависеть от Артура Ванецяна, Давида Тонояна и Зограба Мнацаканяна – единичных государственных деятелей этого правительства.
Да хранит Господь нашу страну», - отметил Карен Бекарян.
Напомним, вчера премьер-министр Никол Пашинян встретился с членами руководящего состава партии «Сасна црер» Жирайром Сефиляном и Гарегином Чугасзяном.
В беседе с Factor.am Жирайр Сефилян заявил, что обсуждались некоторые вызывающие обеспокоенность вопросы. «Мы все замечаем, как бывшие готовятся к реваншу. Мы – та сила, которая не позволит произойти этому реваншу».