Հանդիպումները տեղի են ունենում այն ժամանակ, երբ դրանց ճիշտ պահն է և անհրաժեշտությունը կա. Լին Թրեյսին՝ Փաշինյան-Թրամփ հանդիպման մասին
25/09/2019 19:08
ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպան Լին Թրեյսին լրագրողների հետ ճեպազրույցում պատասխանել է հարցին, թե երբ է նախատեսվում Փաշինյան-Թրամփ հանդիպումը:
«Տարբեր մակարդակներում կառավարության հանդիպումներ ունենում ենք, արդյունավետ գործակցում ենք, և մեր հարաբերությունների արժեքը չի որոշվում այդ բարձր մակարդակի հանդիպումներով, այն որոշվում է մեր հարաբերությունների բովանդակությամբ», - ասաց դեսպանը՝ հավելելով.

Встречи происходят тогда, когда приходит нужное время и есть необходимость – Лин Трейси о встрече Пашинян – Трамп
25/09/2019 19:27
Посол США в Армении Лин Трейси сегодня на брифинге ответила на вопрос журналистов, когда предусматривается встреча Пашинян – Трамп.
«Мы проводим встречи на разных уровнях правительства, эффективно сотрудничаем, и ценность наших отношений определяется не этими встречами на высоком уровне, а содержанием наших отношений», - сказала посол США, добавив: