Բարձր եմ գնահատում Ձեր ընկերությունը. Արթուր Վանեցյանը շնորհակալություն է հայտնել Ռամզան Կադիրովին
ԱԱԾ նախկին տնօրեն Արթուր Վանեցյանը Instagram-ում Չեչնիայի ղեկավար Ռամզան Կադիրովի հետ լուսանկար է հրապարակել շնորհակալություն հայտնելով բարեմաղթանքների համար և նշել, որ բարձր է գնահատում նրա մարդկային ընկերությունը:
«Հարգելի Ռամզան Ահմատի, թանկագին եղբայր։ Շնորհակալ եմ ջերմ շնորհավորանքների համար: Բարձր եմ գնահատում Ձեր մարդկային, տղամարդկային ընկերությունը: Օգտվելով առիթից ցանկանում եմ նաև շնորհակալություն հայտնել՝ հայ-ռուսական բարեկամական, ռազմավարական հարաբերություններում Ձեր ունեցած մեծ ավանդի համար: Թող Աստված պահպանի մեր ազգերը», - գրել է Արթուր Վանեցյանը:
Հիշեցնենք՝ ԱԱԾ և ՀՖՖ նախկին ղեկավար, գեներալ-մայոր Արթուր Վանեցյանի 40-ամյակի կապակցությամբ նրան շնորհավորական ուղերձ էր հղել Չեչնիայի նախագահ Ռամզան Կադիրովը:

Высоко ценю Вашу дружбу – Артур Ванецян поблагодарил Рамзана Кадырова
Бывший директор Службы национальной безопасности Армении Артур Ванецян опубликовал в своем Instagram фото с главой Чеченской Республики Рамзаном Кадыровым и поблагодарил его за поздравления, отметив, что высоко ценит его дружбу.
«Уважаемый Рамзан Ахматович, дорогой Брат! Искренне благодарю за теплые поздравления! Высоко ценю Вашу человеческую, мужскую дружбу. Пользуясь случаем хочу также поблагодарить за Ваш огромный вклад в укреплении армяно-российских дружественных, стратегических отношений. Пусть Всевышний хранит наши народы», - написал Артур Ванецян.
Напомним, ранее глава Чеченской Республики Рамзан Кадыров в своем Instagram поздравил с 40-летием бывшего директора Службы Национальной безопасности, экс-президента Федерации футбола Армении Артура Ванецяна.