Դերասան Քյուբի Գուդինգ կրտսերին մեղադրում են ոտնձգությունների համար
Ամերիկացի դերասան Քյուբի Գուդինգ կրտսերին ոտնձգությունների համար մեղադրող կանանց թիվն ավելացել է և հասել 22-ի, հայտնում է CNN-ը՝ հղում անելով դատական փաստաթղթերին:
Ավելի վաղ դերասանը հայտարարել էր իր անմեղության մասին և հերքել բոլոր մեղադրանքները, որոնք կապված են 2018 և 2019 թվականներին Նյու Յորքում տեղ գտած սեռական ոտնձգություննբերի հետ:
Դատախազությունը դատավորից խնդրում է թույլ տալ նոր զոհ կանանց ներգրավվել որպես վկա: Այս հարցի վերաբերյալ որոշումը պետք է կայացվի հունվարի 22-ի լսումների ժամանակ: Ինչպես հայտարարել է դերասանի փաստաբան Մարկ Ջեյ Հելլերը, իր պաշտպանյալը հերքում է բոլոր մեղադրանքները:

Актера Кьюбу Гудинга-младшего обвинили в домогательствах
Число женщин, обвиняющих американского актера Кьюбу Гудинга-младшего в "прикосновении против воли", возросло до 22, сообщает телеканал CNN со ссылкой на судебные документы.
Ранее актер заявил о своей невиновности и отрицал все правонарушения по обвинениям в "прикосновении против воли" и сексуальных домогательствах, связанных с тремя женщинами и имевших место в 2018 и 2019 годы в Нью-Йорке.
Прокуратура просит разрешения судьи на допуск женщин в качестве новых свидетелей обвинения. Решение по этому вопросу должно быть принято на слушании 22 января. Как заявил адвокат актера Марк Джей Хеллер, его клиент отрицает все обвинения.